Korepetycje - Konstancja P. id: 33553

Konstancja P.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Witam, mam na imię Konstancja. Mam 26 lat.

Konstancja P. 5.0(opinie: 1)

Witam, mam na imię Konstancja. Mam 26 lat.

Przedmioty

Matematyka

Język polski

Klasy młodsze

Przyroda

Miejsce lekcji

U ucznia:

Koszalin:

Bukowe, Jedliny, im. Tadeusza Kotarbińskiego, Lechitów, Lubiatowo, Morskie, Na Skarpie, Nowobramskie, Rokosowo, im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich, Śródmieście, Tysiąclecia, im. Melchiora Wańkowicza, Wspólny Dom, Unii Europejskiej, Raduszka, Jamno–Łabusz

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Ukończyłam studia pedagogiczne specjalizacja edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz terapia pedagogiczna. Na obecną chwilę jestem nauczycielem w szkole podstawowej. Mam doświadczenie w opiece nad dziećmi oraz pomaganiu w lekcjach jak i wytłumaczeniu materiału. Na poziomie klasy 1-3 oraz 4-8.

Wykształcenie:
Politechnika Koszalińska, licencjat, 2021
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Katarzyna

5+

01.08.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Najwyższa ocena, bardzo dobra korepetytorka.... więcej»

Podobne ankiety

Valeriia S. id: 113273

Valeriia S.

I conduct classes for Ukrainians online.

40zł/60 min
Marta W. id: 108551

Marta W.

Posiadam licencjat z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz magistra z oligofrenopedagogiki. Od 2017 roku pracuję jako wychowawca grupy w specjalistycznym przedszkolu terapeutycznym w Koszalinie. Od 2021 roku prowadzę również indywidualne zajęcia w poradni psychologiczno-pedagogicznej.

5
60zł/60 min
Malwina M. id: 48284

Malwina M.

Jestem studentką 3 roku inżynierii biomedycznej. Mam 22 lata i z zawodu jestem informatykiem. Jestem kreatywną i bardzo komunikatywną osobą.

4.8
70zł/60 min