Korepetycje - Tytus N. id: 40168

Tytus N.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Czeka Cię publiczna przemowa? A może stresujący wykład/prezentacja do wygłoszenia? Zwycięzca Akademickiego Konkursu Retorycznego 2020 do usług!

Tytus N.

Czeka Cię publiczna przemowa? A może stresujący wykład/prezentacja do wygłoszenia? Zwycięzca Akademickiego Konkursu Retorycznego 2020 do usług!

Przedmioty

Umiejętność mówienia publicznego

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko

Białołęka

Białołęka Dworska, Brzeziny, Choszczówka, Dąbrówka Szlachecka, Grodzisk, Henryków, Kobiałka, Nowodwory, Szamocin, Tarchomin, Żerań

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Hej!
Jestem Tytus i uwielbiam wystąpienia publiczne. Dlaczego? Jednym z powodów może być to, że jako małe dziecko spałem pod fortepianem podczas koncertów rodziców-pianistów :D Bycie na scenie wpisało się w moje DNA i od tamtej pory szukam różnych okazji, by na tej scenie się pokazywać.

Na potwierdzenie tej tezy mam swoje wykształcenie aktorskie: (3 lata studium aktorskiego oraz wyrzucenie z łódzkiej filmówki po 1 semestrze) oraz sukcesy, takie jak dziesiątki wygranych konkursów recytatorskich czy ten najważniejszy dla mnie: zwycięstwo w Akademickim Konkursie Retorycznym w 2020 roku.

Czego możesz spodziewać się po tych zajęciach?
- Indywidualnego podejścia. Wystąpienia publiczne to przede wszystkim umiejętność miękka, a ćwiczenia z tymi umiejętnościami związane muszą być spersonalizowane (rym!). Przyjrzę się Twoim mocnym stronom oraz temu, co wymagałoby pracy. Być może jest to coś innego, niż myślisz? Po każdym spotkaniu dostaniesz ode mnie podsumowanie oraz ćwiczenia, które Ci pomogą!
- Jasnego celu. Przystępując do zajęć określamy konkretny cel, który będzie nam przyświęcał podczas naszych spotkań (jeśli jest ich więcej niż jedno intensywno-doraźne). Przy serii spotkań nasze cele rozbijamy na mniejsze, które każdorazowo na koniec wizyt zaliczamy (bądź nie, będzie sprawdzane! :) )
- Kompleksowej pomocy w zaplanowaniu swojego wystąpienia. Na to składa się jeszcze kilka innych kroków, więc za chwilę użyję kropek.

Doszliśmy do sedna - czyli samego wystąpienia. Możemy poracować nad konkretnym, do którego chcesz się przygotować, ale również nad umiejętnościami przygotowującymi do lepszej prezencji na scenie :) Pamiętajmy przy tym, że w ćwiczeniu wystąpień najważniejsza jest praktyka - będę motywował do próbowania ćwiczonego warsztatu przed żywym gremium!

Wracając do samego treningu wystąpień - na zajęcia ze mną składają się takie działy jak:
- planowanie oraz pisanie przemówień - wraz z ćwiczeniem argumentacji czy poprawnej komunikacji pisemnej
- ćwiczenie struktury wypowiedzi - gdzie użyć haku na uwagę? Jak często sięgać po wykrzyknienia albo wyliczenia? Na czym polegają technika storytellingu czy rodzaj uzasadniający?
- mowa ciała - mimika, gestykulacja i odpowiednia postawa podczas wystąpień
- dykcja oraz impostacja głosu - głównie ćwiczenia mądrzejszych głów niż ja, ale również zapewniam feedback od zaprzyjaźnionej wokalistki w cenie zajęć
- w końcu, najważniejsze, czyli praktyka - ze mną masz okazję do ćwiczenia wystąpień w różnych okolicznościach. Gdy będziesz gotowy/gotowa, zajmę się wyszukaniem najlepszych okazji do stanięcia twarzą w twarz z wyzwaniem :)

CENNIK:
Standard online: 60 minut = 80zł
Intensive online: 120 minut = 150zł
Z dojazdem do ucznia (na terenie Warszawy): 60/120 minut = 100/180zł

Prowadzę zajęcia dla wszystkich grup wiekowych!

Wykształcenie:
Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu, licencjat, 2020
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Marek D. id: 18448

Marek D.

Poznaj możliwości własnego mózgu, jego zdolności do przyswajania nowych informacji w możliwie najkrótszym czasie i w najskuteczniejszy sposób.

90zł/60 min
Paweł S. id: 40480

Paweł S.

Witaj, jestem studentem Politechniki Warszawskiej na trzecim roku. Nauczę Cię wszystkiego, czego potrzeba na egzaminy i poza nimi :)

5
60zł/60 min

;