Korepetycje - Aniela M. id: 40760

Aniela M.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Aktualnie nie studiuję. Pracuję głównie jako kelnerka i dorabiam korepetycjami i lekcjami muzyki.

Aniela M.

Aktualnie nie studiuję. Pracuję głównie jako kelnerka i dorabiam korepetycjami i lekcjami muzyki.

Przedmioty

Muzyka

Solfeż

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

W standardowe ćwiczenia z rozpoznawania interwałów i pisania dyktand staram się wplatać zabawy typu “Jaka to melodia” oraz ćwiczenia ruchowe. Mam doświadczenie z raczej młodszymi uczniami w wieku okołopodstawówkowym oraz z osobami z niepełnosprawnościami w różnym wieku.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe

Włochy

Nowe Włochy, Stare Włochy

Wola

Koło, Młynów, Nowolipki, Powązki

U korepetytora:
Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, Globusowa
Online:
Nie

O sobie:

W 2019 roku ukończyłam PSM IIst. im. J. Elsnera w Warszawie (jeszcze w starej lokalizacji przy ul. Miodowej) uzyskując tytuł zawodowej skrzypaczki. Postanowiłam nie kontynuować edukacji w tym kierunku i rozwijać inne zainteresowania, ale pozostałam przy udzielaniu korepetycji z kształcenia słuchu młodszym kolegom i koleżankom. Podczas pandemii, kiedy zdalne lekcje bardzo ograniczały możliwości nauczycielom w szkołach pomagałam w przygotowaniach do egzaminów. Przez parę lat udzielałam lekcji również osobom w spektrum autyzmu oraz z dziecięcym porażeniem mózgowym.
Jestem otwartą i uśmiechniętą osobą z dużą dozą cierpliwości. Staram się być partnerką w nauce, ale stawiam wyraźne granice.
Preferuję zajęcia u siebie, gdzie mam pianino, ale mogę też dojeżdżać jeśli ktoś ma pianino/keyboard w domu. Grafik mam bardzo elastyczny, ustalam go z mniej niż tygodniowym wyprzedzeniem. Preferuję kontakt SMS-owy.

Wykształcenie:
Państwowa Szkoła Muzyczna nr 1 im. Józefa Elsnera w Warszawie, , 2019
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Petro D. id: 42470

Petro D.

Piotr, 22 lata. Jestem z Ukrainy, mieszkam w Płocku.

60zł/60 min
Zofia W. id: 110311

Zofia W.

Jestem uśmiechniętą i spokojną osobą, o wielu barwnych zainteresowaniach. Moim światem jest muzyka i literatura (ale nie tylko), świetnie dogaduję się z dziećmi (zwłaszcza młodszymi, ale znajdę wspólny język z każdym). Lubię uczyć i dzielić się swoją pasją z innymi :)

70zł/60 min
Valentyn B. id: 106989

Valentyn B.

Witam początkujący skrzypkowie! Zapraszam wszystkich od 5 lat na naukę gry na skrzypcach! O sobie: skończyłem Szkołę Wyższą w Charkowie, gram na skrzypcach ponad 20 lat.

90zł/60 min
Aleksandra C. id: 33812

Aleksandra C.

Kompozytorka, improwizatorka, pianistka, doktorantka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach

60zł/60 min
Iwona G. id: 13756

Iwona G.

Mam 25-letnie doświadczenie w nauczaniu gry na fortepianie — młodzieży i dorosłych na poziomie podstawowej i średniej szkoły muzycznej.

4.9
80zł/60 min

;