Korepetycje - Aleksandra K. id: 41862

Aleksandra K.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem trenerką językową, przez długi czas mieszkałam i pracowałam w Austrii gdzie uczyłam języka angielskiego i niemieckiego.

Aleksandra K.

Jestem trenerką językową, przez długi czas mieszkałam i pracowałam w Austrii gdzie uczyłam języka angielskiego i niemieckiego.

Przedmioty

Język angielski

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Częstochowa, Północ
Online:
Tak

O sobie:

Studiowałam w Polsce, we Włoszech, oraz w Austrii.
Uczę różne osoby, dzieci i dorosłych, pochodzących z różnych krajów, z tych dalej położonych i z mojej ojczyzny Polski. Każdy z nich jest wyjątkowy i takie są też moje lekcje indywidualnie dopasowane do potrzeb moich uczniów. Lekcje, które zależą także od Ciebie, od tego co potrzebujesz. Ja zatroszczę się o resztę.

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna z siedzibą w Rzeszowie, magister, 2010
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Agnieszka R. id: 49070

Agnieszka R.

Jestem nauczycielem języka angielskiego od ponad 20 lat. Pracuję ze wszystkimi grupami wiekowymi na każdym poziomie. Dużo podróżuję i czytam.

100zł/60 min
Claudia S. id: 11012

Claudia S.

Możliwe zajęcia ONLINE: jestem doświadczonym korepetytorem, pomagam w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty i matury podstawowej z matematyki!

5
90zł/60 min

Aleksandra K. korepetytor - Język angielski, Język niemiecki. Częstochowa.