Korepetycje - Michał S. id: 43363

Michał S.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem studentem II roku UW w ramach Kolegium MISH. Studiuję stosunki międzynarodowe i psychologię. Lubię uczyć zarówno innych, jak i sam siebie.

Michał S.

Jestem studentem II roku UW w ramach Kolegium MISH. Studiuję stosunki międzynarodowe i psychologię. Lubię uczyć zarówno innych, jak i sam siebie.

Przedmioty

Język angielski

Historia

Wiedza o społeczeństwie

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Mój poziom kompetencji językowych z angielskiego to C1+ (wysoko zaawansowany). Biegle władam językiem mówionym. Całe zajęcia mogę prowadzić w języku polskim lub w języku angielskim. Do nauczania podchodzę bardzo indywidualnie, zależnie od poziomu ucznia. Moje wyniki z matury z języka angielskiego to 100% na poziomie rozszerzonym i 100% na poziomie podstawowym.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Historia jest w kręgu moich zainteresowań od początku mojej nauki szkolnej. Jestem absolwentem szkoły o profilu humanistycznym. Jednym z dwóch kierunków, które studiuję są stosunki międzynarodowe, w których to szczegółowa znajomość historii jest kluczowa do analiz i interpretacji. Do ucznia podchodzę w sposób indywidualny, wprowadzając różne tak ważne dla nauki historii techniki zapamiętywania, np. schematy czy mapy myśli.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. W związku z tym mój wynik z rozszerzonej matury z wosu to 100%. Wiedza o społeczeństwie jest zarówno częścią mojego życia naukowego jak i największym zainteresowaniem (interesuję mnie szeroki wachlarz dyscyplin społeczno-humanistycznych od historii po socjologię i politologię).

Miejsce lekcji

U ucznia:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Boernerowo, Chrzanów, Fort Bema, Fort Radiowo, Górce, Groty, Jelonki Północne, Jelonki Południowe, Lotnisko

Bielany

Chomiczówka, Huta, Las Bielański, Młociny, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Piaski, Placówka, Radiowo, Słodowiec, Stare Bielany, Wólka Węglowa, Wawrzyszew, Wrzeciono

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Służew, Służewiec, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Wierzbno, Wyględów

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Targówek

Elsnerów, Bródno, Bródno Podgrodzie, Targówek Fabryczny, Targówek Mieszkaniowy, Zacisze, Utrata

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Północne, Jeziorki Południowe, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Służew, Stary Imielin, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Wawer

Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer I, Zerzeń

Włochy

Nowe Włochy, Okęcie, Opacz Wielka, Paluch, Raków, Salomea, Stare Włochy, Załuski

Wola

Czyste, Koło, Młynów, Mirów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Stary Żoliborz, Sady Żoliborskie

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Naukowo interesuję się politologią, filozofią, socjologią, psychologią i historią. Prywatnie lubię dobre filmy, książki, szeroko pojętą popkulturę. Jestem absolwentem liceum o profilu humanistycznym i finalistą Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym. Pisałem maturę rozszerzoną z WOSu (100%), języka angielskiego (100%), języka polskiego (95%) i geografii (72%). Koszt zajęć zależy od ich długości i przedmiotu.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, student, 2025
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Veronika L. id: 45204

Veronika L.

Hi! My name is Veronika. I have experience in teaching, more than 5 years. I am happy to help you to talk, write and understand English.

60zł/60 min
Jamila E. id: 32020

Jamila E.

Urodziłam się we Włoszech i podróżowałam do 70 krajów w świecie. Lubię języki.

50zł/60 min
Ekaterina B. id: 30993

Ekaterina B.

Hello, I've been teaching for almost 2 years now. I continue to learn about pedagogy, especially about teaching a foreign language:)

50zł/60 min
Tina T. id: 19256

Tina T.

Konwersacje w języku angielskim z Native Speakerem dla Dzieci

80zł/60 min
Aleksandra *. id: 106820

Aleksandra *.

Korepetycji udzielam dorosłym oraz dzieciom. Oferuję lekcje skupiające się na rozmowie oraz pomogę przełamać Twoją barierę językową. Przygotuję również do egzaminu ósmoklasisty, matury czy po prostu do materiału na bieżąco.

50zł/60 min

;