Korepetycje - Maciej C. id: 44347

Maciej C.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Student Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim

Maciej C.

Student Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim

Przedmioty

Język angielski

Język angielski

Poziomy nauczania

  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Przygotowanie do szkoły
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Konwersacje
  • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
  • Dla początkujących
  • Gramatyka
  • Poziom podstawowy
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkola średnia (profil podstawowy)
  • Szkola średnia (profil rozszerzony)

Informacje o doświadczeniu:

Nauka opiera się na komunikacji i praktyce co pozwala na skuteczne realizowanie i uporządkowanie materiału. Materiały i tematyka są dostosowywane do potrzeb ucznia. Możliwość nauki z podręcznikiem ucznia jak i przygotowywanie prywatnych materiałów z zadaniami i wyjaśnieniem danego zagadnienia.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentem Filologii Angielskiej II stopnia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jestem pasjonatem j. angielskiego. Oferuję naukę j. angielskiego od podstaw, na poziomie zaawansowanym, przygotowania do podstawowej matury oraz egzaminu ósmoklasisty, pomoc w pracach domowych, pomoc w realizacji materiału szkolnego, naukę języka jako hobby. Zapewniam przyjazną atmosferę oraz skuteczny i praktyczny sposób nauczania. Wszystkie zajęcia staram się przygotowywać indywidualnie do potrzeb ucznia, skupiamy się nie tylko na "zaliczeniu" ale także na poszerzaniu wiedzy praktycznej języka i zwiększania swoich umiejętności. Zajęcia rozpoczynamy po ustaleniu planów i oczekiwań ucznia. Istnieje możliwość nauki online na platformach teams, zoom, skype. Zapraszam do kontaktu telefonicznego jak i e-mail. Pozdrawiam :)

Wykształcenie:
Uniwersytet Rzeszowski, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem