Korepetycje - Melisa T. id: 45621

Melisa T.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Cześć, mam na imię Melisa i jestem native speakerem z języka niemieckiego. Mieszkałam całe życie w Niemczech.

Melisa T.

Cześć, mam na imię Melisa i jestem native speakerem z języka niemieckiego. Mieszkałam całe życie w Niemczech.

Przedmioty

Język niemiecki

Miejsce lekcji

U ucznia:

Białystok:

Centrum, Białostoczek, Sienkiewicza, Bojary, Piaski, Przydworcowe, Młodych, Antoniuk, Jaroszówka, Wygoda, Piasta I, Piasta II, Skorupy, Mickiewicza, Dojlidy, Bema, Kawaleryjskie, Nowe Miasto, Zielone Wzgórza, Starosielce, Słoneczny Stok, Leśna Dolina, Wysoki Stoczek, Dziesięciny I, Dziesięciny II, Bacieczki, Zawady, Dojlidy Górne

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Przeprowadziłam się 2 lata temu z Niemiec do Polski i od tego czasu udzielam korków z niemieckiego. Porozmawiamy po niemiecku i w przyjemny i efektywny sposób nauczę Cię niemieckiego. Pomogę Ci z wymową i gramatyką. Zainteresowanych proszę o kontakt.

Wykształcenie:
Louise von Rothschild Schule, student, 2018
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Marek Karol  K. id: 32776

Marek Karol K.

Jestem absolwentem Uniwersytet w Białymstoku i UMCS w Lublinie. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu ww. przedmiotów.

4.8
60zł/60 min
Małgorzata T. id: 37118

Małgorzata T.

Jestem germanistką w stopniu doktora. Nauczam na wszystkich poziomach, prowadziłam wykład i seminaria uniwersyteckie. Jestem tłumaczką ponad 25 lat.

4.5
60zł/60 min