Korepetycje - Denys U. id: 46652

Denys U.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Lekcje gry na gitarze elektrycznej, gitarze akustycznej (technika, teoria, chipy) i matematyki

Denys U.

Lekcje gry na gitarze elektrycznej, gitarze akustycznej (technika, teoria, chipy) i matematyki

Przedmioty

Matematyka

Język ukraiński

Gra na gitarze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Ukończyłem Lwowskie Liceum Fizyczno-Matematyczne, pomyślnie zdał egzaminy państwowe, a teraz studiuję na Wydziale Mechaniczno-Matematycznym Lwowskiego Uniwersytetu Narodowego im. Iwana Franki w trybie budżetowym.
Uczę się rozumieć matematykę, swobodnie się nią posługiwać zamiast się jej bać, nadrabiać zaległości w niezrozumiałym materiale

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Gitara to dla mnie nie tylko instrument ale wierny przyjaciel.Zrobię wszystko co ode mnie zależy aby moi podopieczni się z nią zaprzyjaźnili.
Zamiast niekończących się ćwiczeń i skal rozwijam technikę gry i ucho muzyczne z pomocą ulubionych piosenek studentów, dlatego zajęcia są łatwe i przyjemne.
Zapoznać się z wynikami ucznia można pod poniższym linkiem

Miejsce lekcji

U ucznia:

Rzeszów:

Śródmieście - Północ, Śródmieście - Południe, Pułaskiego, Gen. Grota-Roweckiego, Piastów, Gen. Dąbrowskiego, Staroniwa, Kmity, Gen. Andersa, Staromieście, Tysiąclecia, Pobitno, Mieszka I, Nowe Miasto, Wilkowyja, Słocina, Zalesie, Przybyszówka, Baranówka, Króla Stanisława Augusta, Paderewskiego, Drabinianka, Krakowska - Południe, Kotuli, Załęże, Zwięczyca, Biała, Budziwój, Miłocin, Bzianka, Matysówka

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Chętnie podzielę się zdobytą wiedzą. Indywidualne podejście do każdego ucznia.
Kiedyś natknąłem się na wspaniały cytat wybitnego nauczyciela Konstantyna Uszynskiego: „Uczeń to nie kubek, który trzeba napełnić, ale pochodnię, którą trzeba zapalić.” Na tym polega moje podejście do nauczania: chcę uczniowie mieli palącą chęć uczenia się nowych rzeczy i zainteresowanie lekcjami, a nie szli na to, jakby do ciężkiej pracy.

Wykształcenie:
Lwowski Uniwersytet Narodowy im.Iwana Franki, student, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Darek P. id: 38103

Darek P.

MS Mathematics (Poland) PhD Mathematics (USA) QTS IB Certificate.

80zł/60 min
Radosław K. id: 36939

Radosław K.

Mam na imię Radek, 26 lat, jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Rzeszowskim. Obecnie mieszkam i studiuje w Rzeszowie.

5
100zł/60 min