Korepetycje - Magdalena O. id: 48379

Magdalena O.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Czytam, słucham, oglądam, zwiedzam, tworzę rękodzieło, pomagam czworonogom, nigdy się nie nudzę, pracuję i uczę się poprzez praktykę i działanie.

Magdalena O.

Czytam, słucham, oglądam, zwiedzam, tworzę rękodzieło, pomagam czworonogom, nigdy się nie nudzę, pracuję i uczę się poprzez praktykę i działanie.

Przedmioty

Język polski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Kamienna Góra

Obłuże

Oksywie

Śródmieście

Wzgórze Św. Maksymiliana

U korepetytora:
Gdynia, Oksywie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem absolwentką filologii polskiej ze specjalnością nauczycielską. Przez 14 lat pracowałam głównie w szkole podstawowej, gdzie uczyłam j. polskiego, prowadziłam zajęcia z terapii pedagogicznej, warsztaty teatralne, wolontariat, bibliotekę szkolną. Wielokrotnie wspierałam maturzystów w przygotowaniu do egzaminów. Od kilku lat pracuję jako "wolny strzelec", głównie jako korepetytorka, opiekunka dzieci, a od czasu do czasu (z konieczności, nie przyjemności) w innych branżach.

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, magister, 2002
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Nina W. id: 21038

Nina W.

Moja przygoda z korepetycjami rozpoczęła się w roku 2011. Na poważnie zajmuję się tym od roku 2013. Mam bardzo zróżnicowany przedział wiekowy uczniów.

4.9
70zł/60 min
Uliana B. id: 104596

Uliana B.

Zapraszam na lekcje języka polskiego, ukraińskiego oraz rosyjskiego

40zł/60 min
Sandra T. id: 34735

Sandra T.

Cześć! Jestem absolwentką technikum o profilu geodezyjnym z rozszerzoną matematyką oraz aktualnie studiuję zawód na UWM.

40zł/60 min

Magdalena O. korepetytor - Język polski. Gdynia.