Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Michalina S. id:48556

Sprawdzony korepetytor

Michalina S.

70za 60 min

Michalina S.

«Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach i pasjonatką, od ponad 2 lat udzielam korepetycji z j. polskiego.»

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

12 uczni(ów) w BUKI

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Język polski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Jestem pasjonatką języka polskiego i nauczania. Skupiam się na partnerstwie ucznia/uczennicy i mnie jako korepetytorki. Tempo pracy dostosowuję ściśle do możliwości ucznia. Wspólnie ustalamy plan działania i zakres, w jakim będziemy pracować. Wspólnie ustalamy również ewentualne zadania domowe. Wszystko na bieżąco zapisywane jest na dysku google w folderze ucznia/uczennicy, do którego zarówno ja jak i uczeń/uczennica ma dostęp 24h na dobę.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Zajęcia przeznaczone dla uczniów i uczennic szkół podstawowych oraz średnich, potrzebujących bieżącego wsparcia w nauce, a także przygotowujących się do egzaminów końcowych - egzaminu ósmoklasisty oraz matury podstawowej i rozszerzonej oraz ustnej. Lekcje prowadzone są online. Uczniowie i uczennice otrzymują dostęp do dysku google, w którym zamieszczam zapisy wspólnych zajęć oraz ewentualne zadania domowe do wykonania. Podczas oceniania wypracowań stosuję wytyczne CKE, a przy tym unikam jedynie wytykania błędów - wskazuję również dobre elementy prac i szczegółowo omawiam je z uczniami/uczennicami. Podczas lekcji cała moja uwaga skupiona jest na uczniu/uczennicy. Często współpracuję z uczniami/uczennicami ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i pokazuję im, że polski może być przyjemny dla każdego. Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, od trzech lat udzielam korepetycji z języka polskiego na poziomach szkoły podstawowej oraz średniej w zakresie podstawowym i rozszerzonym. Przygotowuję uczniów i uczennice do egzaminów, ale przede wszystkim staram się pokazać im piękno literatury, kultury oraz gramatyki polskiej.

Przywiązuję ogromną wagę do komfortu psychicznego moich uczniów/uczennic i staram się wspierać ich na drodze edukacyjnej. Zachęcam do popełniania błędów, bo to na nich głównie się uczymy.

Wykształcenie:

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach, magister, 2022

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Uczniowie z BUKI:

12