Wiktoria W.
Ciao! Urodziłam się w Rzymie, gdzie mieszkałam przez 19 lat. :) Włoski jest więc moim językiem ojczystym, zarówno jak i polski.
Ciao! Urodziłam się w Rzymie, gdzie mieszkałam przez 19 lat. :) Włoski jest więc moim językiem ojczystym, zarówno jak i polski.
Informacje o doświadczeniu:
Ukończyłam studia wyższe z filologii włoskiej. W nauczaniu języka włoskiego , stosuję metodę komunikatywną, audio-lingwalną i projektowo-zadaniowe. :)
Warszawa
Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Szczególnie ważne jest dla mnie podejście międzykulturowe do języka, a więc zanurzenie w kulturze, przedstawienie tradycji i zwyczajów Włoch, według mnie jest to bowiem nieodłączny element nauki języka. :)
Zapraszam do odkrywania ze mną Italii!
Un saluto!/Pozdrawiam! :)
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem