Korepetycje - Jana D. id: 49192

Jana D.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem wokalistką, aktorką, pedagogiem oraz dyrygentem chóralnym. Z powodzeniem przygotowuję do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne.

Jana D. 5.0(opinie: 1)

Jestem wokalistką, aktorką, pedagogiem oraz dyrygentem chóralnym. Z powodzeniem przygotowuję do egzaminów wstępnych na uczelnie artystyczne.

Przedmioty

Lekcje śpiewu

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

W swojej pracy inspiruję się techniką SLS (speach level singing), włoską szkołą Bel canto.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Pruszków, Powstańców
Online:
Nie

O sobie:

Zapraszam na lekcje śpiewu oraz poprawnej emisji głosu mówionego!

Lekcje to bezstresowy czas wspólnej drogi, którą zmierzamy do osiągnięcia przyjemność z wydobywania głosu śpiewanego, a także mówionego. Podczas zajęć daję wskazówki, jak łatwo i sprawnie technicznie śpiewać, jak oddychać korzystając z całego naszego ciała, jak szukać w ciele oparcia, jak skutecznie koncentrować się. Poza techniką wokalną skupiam się na interpretacji utworów, wspólnie z uczniami szukamy najbliższej im drogi wyrazu. Bardzo lubię relację która zawiązuje się pomiędzy uczniami a mną.
Uwielbiam możliwość obcowania z potencjałem, który jako ludzie w sobie nosimy. Każda przemiana moich uczniów jest dla mnie osobistym sukcesem.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy, magister, 2021
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Olga

5

07.04.2023

Lekcje śpiewu, Poziom podstawowy

5

Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy.... więcej»

Podobne ankiety

;