Korepetycje - Damian N. id: 49294

Damian N.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem cierpliwy i uprzejmy. Nie ganię za błędy, tylko wyjaśniam, na czym polegają. Szybko potrafię wymyślić przykład, który rozjaśni jakąś trudność, a umiejętność rozwiązania nowego zadania maturalnego uważam za sukces ucznia.

Damian N.

Jestem cierpliwy i uprzejmy. Nie ganię za błędy, tylko wyjaśniam, na czym polegają. Szybko potrafię wymyślić przykład, który rozjaśni jakąś trudność, a umiejętność rozwiązania nowego zadania maturalnego uważam za sukces ucznia.

Przedmioty

Chemia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Przypomnienie definicji i zasad, które trzeba znać na pamięć
Rozwiązywanie prostych zadań obliczeniowych lub doświadczalnych, które ilustrują dany problem,
Rozwiązywanie zadań maturalnych, jako test nabytych bądź przypomnianych umiejętności.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

W zakresie rzeczy teoretycznych - przedyktowanie w prostych zdaniach, w zakresie rzeczy obliczeniowych - prezentacja na przykładach o wzrastającym stopniu trudności, samodzielne ćwiczenie na zadaniach maturalnych i objaśnienie sposobu rozwiązania. Będę też zadawać pytania 'dlaczego nie...?', żeby uczeń zrozumiał również, kiedy nie może skorzystać z jakiegoś schematu rozwiązania, co moim zdaniem jest równie istotne, jak umiejętność znalezienia rozwiązania.

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, lekarz, 2023
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Magdalena S. id: 37661

Magdalena S.

Moim priorytetem jest, żeby moi uczniowie jak najszybciej osiągnęli WYMARZONE wyniki w nauce. Grupowe oraz indywidualne zajęcia prowadzone online i w Białymstoku.

4.9
80zł/60 min
Anna W. id: 42153

Anna W.

Jestem studentką IV roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, maturę z chemii napisałam na 93%.

5
90zł/60 min
Luiza Ł. id: 108099

Luiza Ł.

Nazywam się Luiza. Jestem studentką III roku farmacji na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Z wielką chęcią udzielę korepetycji z chemii uczniom szkoły podstawowej oraz średniej. Już od początku gimnazjum chemia była moją ulubioną dziedziną nauki, dlatego zdecydowałam się na studia z nią związane, gdzie wciąż zagłębiam wiedzę na jej temat.

5
70zł/60 min
Aleksandra S. id: 37243

Aleksandra S.

Studentka fizyki medycznej, zamieszkała w Białymstoku udzieli korepetycji z matematyki, fizyki i chemii.

50zł/60 min
Katarzyna W. id: 43686

Katarzyna W.

Jestem studentką II roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, chętnie pomogę Ci zrozumieć chemię ;))

80zł/60 min