Korepetycje - Miranda W. id: 49557

Miranda W.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem absolwentką japonistyki na UAM. Pomogę swoją wiedzą niezależnie, czy pierwsze kroki masz już za sobą czy dopiero zaczynasz od zera. :)

Miranda W. 4.9(opinie: 4)

Jestem absolwentką japonistyki na UAM. Pomogę swoją wiedzą niezależnie, czy pierwsze kroki masz już za sobą czy dopiero zaczynasz od zera. :)

Przedmioty

Język japoński

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Korzystam z gotowych materiałów do rozumienia tekstu, samodzielnie przygotowuję ćwiczenia z zakresu gramatyki i leksyki. Każdą kolejną lekcję przewiduję na osobne zagadnienie gramatyczne, dostosowane do poziomu trudności. Przygotowuję także materiały do ćwiczenia systemów japońskiego pisma. Przy sinogramach pomaga mi mnemotechnika

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze

U korepetytora:
Poznań, Stare Miasto, Solna
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Podczas studiów zdobyłam wiedzę z zakresu nie tylko systemów japońskiego pisma, gramatyki i leksyki, ale też historii, kultury czy sztuki tego kraju. Odbyłam praktyki studenckie w firmie WordPassion, podczas których zajmowałam się głównie copywritingiem i tworzeniem materiałów do ćwiczeń leksyki i pisma japońskiego. Uczestniczyłam ponadto przy tworzeniu e-booka do nauki języka japońskiego dla początkujących. Praktyki pozwoliły mi wykorzystać i utrwalić zdobytą na studiach wiedzę językową i kulturoznawczą. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i cierpliwą. Stwarzam sympatyczne i przyjazne każdemu środowisko do pracy i nauki - dzięki temu, fachowej wiedzy i odrobinie motywacji na pewno zauważysz rezultaty. :)

Wykształcenie:
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, licencjat, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

4 opinie o Miranda W.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

1

5+

2

Bartosz

4+

21.07.2023

Język japoński, Poziom A1-A2

4+

Zawsze bardzo profesjonalne i przyjemne podejscie do zajec oraz punktualnosc ponad wszystko... więcej»
Marcin

5

17.05.2023

Język japoński, Poziom A1-A2

5

Córka była zadowolona... więcej»
Olga

5+

10.04.2023

Język japoński, Poziom A1-A2

5+

Bardzo dobrze 5 ... więcej»
Paulina

5+

06.04.2023

Język japoński, Poziom A1-A2

5+

Bardzo mi się podoba.... więcej»

Podobne ankiety

Yelyzaveta R. id: 47092

Yelyzaveta R.

Cześć! Mam na imię Lisa i studiuję japonistykę, od dziecka interesuję się językami i obecnie znam 6 języków na różnych poziomach.

70zł/60 min
Jion K. id: 112884

Jion K.

Cześć! I'm Jion from Japan. I've been living in Poland for 2 years, currently studying in Poznań. I am fluent in Japanese and English. Whether you're a beginner or looking to enhance your Japanese language, my goal is to create a positive and enjoyable learning experience!

70zł/60 min