Korepetycje - Dawid R. id: 50285

Dawid R.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem studentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, a korepetycjami z matematyki i angielskiego zajmuję się już ponad rok, mając do tej pory 100% zdawalności.

Dawid R. 5.0(opinie: 2)

Jestem studentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, a korepetycjami z matematyki i angielskiego zajmuję się już ponad rok, mając do tej pory 100% zdawalności.

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Egzamin 8-klasisty
Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Poziom podstawowy
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Od półtora roku nauczam matematyki. Fundamenty to dla mnie podstawa, a królowa nauk nie jest mi straszna. U mnie nie spotkasz ocen, tylko otwarty umysł. Służę również niezawodnym wsparciem i wytłumaczeniem danego tematu.

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej
Egzamin 8-klasisty
Szkoła średnia
Konwersacje
Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
Poziom B1-B2 (Intermediate)
Język w biznesie
Przygotowanie do matury rozszerzonej
Konkurs przedmiotowy

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Od półtora roku nauczam matematyki i angielskiego. Fundamenty to dla mnie podstawa, a królowa nauk nie jest mi straszna.

Prowadząc zajęcia, kieruję się słowami "Fundamenty to podstawa wszystkiego" i tak uczę moich uczniów. Zaczynam od tłumaczeń na przykładach, po czym przechodzę do zadań. Oczywiście badam grunt, by wiedzieć jak szybko uczeń zapamiętuje przekazaną mu przed chwilą wiedzę i na bieżąco dostosowuje sposób nauczania do ucznia.

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, student, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Dawid R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Małgorzata

5+

25.05.2023

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Dawid jest naprawdę bardzo dobrym korepetytorem. Polecam!
Agnieszka

5+

14.02.2023

Język angielski, Poziom B1-B2 (Intermediate)

5+

Ogromnie się cieszę, że mam przyjemność współpracować z Dawidem. Potrafi on dostosować program nauczania do indywidualnych potrzeb, a jego profesjonalne podejście do angielskiego zachęca do systematycznej nauki. Świetne przygotowanie do każdej lekcji i miła atmosfera zdecydowanie na plus !

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię!

Podobne ankiety

Przemysław K. id: 111187

Przemysław K.

Cześć! Nazywam się Przemek, jestem pasjonatem angielskiego i od 12 lat pogłębiam swoją znajomość angielskiego, co teraz pragnę przekazać. Moja misja to sprawić, że nauka stanie się fascynującą podróżą dostosowaną do Twoich potrzeb. Razem pokonamy bariery językowe i osiągniemy Twoje cele! Zaczynajmy tę inspirującą podróż razem.

5
40zł/60 min
Dwayne W. id: 27025

Dwayne W.

I teach American English, teenagers and adults are the primary range.

60zł/60 min
Franciszek B. id: 116311

Franciszek B.

Posiadam licencje prywatnego pilota statków powietrznych oraz szkole się obecnie na pilota liniowego w Politechnice Poznańskiej. Liceum skończyłem w klasie matematyczno - fizycznej a maturę rozszerzoną z matematyki zdałem na 64%. Lubię uczyć ludzi różnych rzeczy a tu chciałbym nauczyć kogoś matmy

60zł/60 min
Stanisław N. id: 52027

Stanisław N.

Hej, jestem Staś. Nauczaniem angielskiego zajmuję się już od roku. Prywatnie lubię dobrą muzykę i film oraz pasjonują mnie samochody.

60zł/60 min
Marta J. id: 15355

Marta J.

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej Wydziału Architektury. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z uczniami. Wprowadzę Cię w świat liczb i pokażę, że matematyka wcale nie musi być nudna i zawiła. Jeśli chcesz poprawić swoje zdolności rozumowania i logicznego myślenia, a przy tym poprawić wyniki w nauce, to bardzo dobrze trafiłeś/aś.

4.9
70zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Wojciech W.

Dzień dobry, zapraszam na korepetycje z matematyki oraz fizyki. A dla bardziej dociekliwych mogę udzielić w przedmiotach związanych z Budownictwem.

50 zł/60 min

Wszystkie profile