Korepetycje - Dawid R. id: 50285

Dawid R.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Jestem studentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, a korepetycjami z matematyki i angielskiego zajmuję się już ponad rok, mając do tej pory 100% zdawalności.

Dawid R. 5.0(opinie: 2)

Jestem studentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, a korepetycjami z matematyki i angielskiego zajmuję się już ponad rok, mając do tej pory 100% zdawalności.

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Od półtora roku nauczam matematyki. Fundamenty to dla mnie podstawa, a królowa nauk nie jest mi straszna. U mnie nie spotkasz ocen, tylko otwarty umysł. Służę również niezawodnym wsparciem i wytłumaczeniem danego tematu.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Od półtora roku nauczam matematyki i angielskiego. Fundamenty to dla mnie podstawa, a królowa nauk nie jest mi straszna.

Prowadząc zajęcia, kieruję się słowami "Fundamenty to podstawa wszystkiego" i tak uczę moich uczniów. Zaczynam od tłumaczeń na przykładach, po czym przechodzę do zadań. Oczywiście badam grunt, by wiedzieć jak szybko uczeń zapamiętuje przekazaną mu przed chwilą wiedzę i na bieżąco dostosowuje sposób nauczania do ucznia.

Wykształcenie:
Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, student, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

2 opinie o Dawid R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Małgorzata

5+

25.05.2023

Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Dawid jest naprawdę bardzo dobrym korepetytorem. Polecam!... więcej»
Agnieszka

5+

14.02.2023

Język angielski, Poziom B1-B2 (Intermediate)

5+

Ogromnie się cieszę, że mam przyjemność współpracować z Dawidem. Potrafi on dostosować program nauczania do indywidualnych potrzeb, a jego profesjonalne podejście do angielskiego zachęca do systematycznej nauki. Świetne przygotowanie do każdej lekcji i miła atmosfera zdecydowanie na plus !... więcej»

Odpowiedź:

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię!

Podobne ankiety

Przemysław G. id: 53541

Przemysław G.

Hej, jestem Przemek, studiuję Lingwistykę Komputerową na UAMie, od małego fascynuję się językiem angielskim i chętnie pomogę Ci go lepiej zrozumieć. Mój zakres nauczania mieści się od poziomu A1 do B2.

50zł/60 min
Martyna M. id: 40822

Martyna M.

W przerwach od liczenia matematyki interesuję się piłką nożną, pielęgnacja włosów, streetwearem. Jestem pełna energii i chętna do pracy.

40zł/60 min
Kamil M. id: 108703

Kamil M.

Jestem studentem drugiego roku na Politechnice Poznańskiej. Ukończyłem II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Koninie. Maturę podstawową z matematyki napisałem na 100%, a rozszerzoną na 86%. Nigdy matematyka nie miała przede mną tajemnic, od najmłodszych lat nie miałem z nią problemów.

60zł/60 min
Julia C. id: 50761

Julia C.

Cześć! Nazywam się Julia i chce podzielić się moją miłością do języka angielskiego z dziećmi, dobrze się przy tym bawiąc.

50zł/60 min
Marta K. id: 39326

Marta K.

Witam! Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości oraz przygotowaniu się do sprawdzianów z matematyki uczniom szkoły podstawowej.

50zł/60 min