Paulina W.
Jestem nauczycielem z powołania :) Moją pasją jest przekazywanie wiedzy, nie tylko na poziomie językowym, ale również motywującym do dalszego rozwoju :) Łącząc moją wiedzę z doświadczeniem, wspólnie ze studentem odkrywamy jego prawdziwe pasje, talenty oraz predyspozycje edukacyjne i zawodowe :)
Jestem nauczycielem z powołania :) Moją pasją jest przekazywanie wiedzy, nie tylko na poziomie językowym, ale również motywującym do dalszego rozwoju :) Łącząc moją wiedzę z doświadczeniem, wspólnie ze studentem odkrywamy jego prawdziwe pasje, talenty oraz predyspozycje edukacyjne i zawodowe :)
Informacje o doświadczeniu:
Uczę i motywuję od ponad 15 lat i od tamtego czasu udało mi się wypracować metody nauczania dopasowane do potrzeb studenta.
Informacje o doświadczeniu:
Uczę angielskiego od ponad 15 lat i od tamtego czasu udało mi się wypracować metody nauczania dopasowane do potrzeb studenta.
Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Jestem dyplomowanym Nauczycielem Uniwersytetu Warszawskiego oraz dyplomowanym Inżynierem Biznesu Uniwersytetu Ulster z Irlandii Północnej.
Biegle posługuje się językiem polskim i angielskim w mowie i w piśmie, co jest bardzo ważnym czynnikiem w nauczaniu języków w dzisiejszych czasach postępującego analfabetyzmu.
Od czasu praktyk i ukończenia pierwszych studiów zgłębiałam wiedzę lingwistyczną na temat różnych metod nauczania oraz dostosowywania form komunikacji do odbiorcy.
Jak udowodniłam to w pracy końcowej, nie ma jednej idealnej metody przekazywania wiedzy, zwłaszcza języka, gdyż każdy z nas posiada inne od siebie predyspozycje, wymagania i oczekiwania. Dobry Nauczyciel to ten, który słucha uważnie Studenta w celu określenia jego potrzeb oraz umiejętności, takich jak: przyswajanie wiedzy, pamięć, zdolności humanistyczne lub ścisłe. Te podstawy są niezmiernie ważne, by dopasować najlepsze metody i narzędzia nauki do danego Słuchacza/Ucznia/Studenta.
Podczas moich zajęć, nie tylko korzystam z materiałów opublikowanych przez Ministerstwo Edukacji w Polsce i UK, ale również tworzę własne materiały; wprowadzam do zajęć omawianie przeczytanej książki (którą wcześniej uzgadniam ze Studentem); uczę pisać wypracowania, rozprawki, eseje.
Ponadto szkolę z materiałów omawianych w Curriculum Edukacji.
Dodatkowo, pomagam młodym absolwentom w pisaniu CV, listu motywacyjnego oraz przygotowaniu do rozmowy o pracę. :)
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem
ELASTYCZNY GRAFIK; DOPASOWANE ZAJĘCIA; DYNAMICZNY ROZWÓJ KOGNITYWNO-PERCEPCYJNY; ODKRYWANIE PASJI 😍
Przedmiot:
Język angielski
Cena
80 zł/60 min