Korepetycje - Aleksandra Z. id: 51217

Aleksandra Z.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem studentką V roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, na którym skończyłam też studia licencjackie z historii sztuki.

Aleksandra Z.

Jestem studentką V roku polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim, na którym skończyłam też studia licencjackie z historii sztuki.

Przedmioty

Język polski

Literatura światowa

Historia sztuki

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Stawiam na wymianę informacji i opinii z uczniem/uczennicą, zachęcam do wyciągania własnych wniosków: wiadomości pozyskane w ten sposób łatwiej jest zapamiętać. Chętnie poprowadzę korepetycje z historii sztuki, literatury i poprawności językowej nie tylko dla najmłodszych;)

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, licencjat, 2023
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Valeria P. id: 45232

Valeria P.

Zapraszam na lekcje języka polskiego! Najtrudniej jest zacząć, ale ja pomogę polubić to czego się uczysz. Osiągnijmy ten cel razem!

5
50zł/60 min
Ewa P. id: 42827

Ewa P.

Cześć! Nazywam się Ewa. Chciałabym zacząć swoją przygodę z nauczaniem języka polskiego jako obcego, bo ta praca wydaje mi się fascynująca i potrzebna.

40zł/60 min
Sofiya N. id: 53334

Sofiya N.

Mam na imię Sofia, jestem z Białorusi, mam 18 lat. Już miałam doświadczenie w nauczeniu języka polskiego dla uczniów i studentów, bo mieszkam w Polsce i mam dużo praktyki w mówieniu po polski. Moja koncepcja nauczenia zawiera złamanie bariery językową i wyzwolenie w mówieniu.

50zł/60 min
Yelyzaveta F. id: 37745

Yelyzaveta F.

Uwielbiam uczyć się języków i nauczę ich kochać :)

40zł/60 min
Dominika K. id: 31511

Dominika K.

Hej! Nazywam się Dominika, mam 20 lat i studiuję Logopedię Ogólną i Kliniczną na Uniwersytecie Warszawskim.

60zł/60 min

;