Korepetycje - Waldemar S. id: 51469

Waldemar S.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Z językiem angielskim mam do czynienia od 35 lat. Nauczałem słuchaczy w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania - od dzieci do dorosłych. Przez dziesięć lat prowadziłem własną szkołę językową w Miedzianej Górze pod Kielcami jestem tłumaczem słownictwa specjalistycznego angielski-polski w obu kierunkach.

Waldemar S.

Z językiem angielskim mam do czynienia od 35 lat. Nauczałem słuchaczy w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania - od dzieci do dorosłych. Przez dziesięć lat prowadziłem własną szkołę językową w Miedzianej Górze pod Kielcami jestem tłumaczem słownictwa specjalistycznego angielski-polski w obu kierunkach.

Przedmioty

Język angielski

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Przygotowanie do matury podstawowej
Egzamin 8-klasisty
Przygotowanie do szkoły
Szkoła średnia
Dla dzieci
Konwersacje
Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
Poziom B1-B2 (Intermediate)
Dla początkujących
Gramatyka
Poziom podstawowy
Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Przygotowanie do matury rozszerzonej

Informacje o doświadczeniu:

Od wielu lat pracuję z wykorzystaniem slajdów. Pierwsze spotkanie to luźna 10-15 minutowa rozmowa mająca na celu określenie poziomu językowego słuchacza. W nauczaniu kładziemy nacisk na rozwijanie sprawności mówienia, przy równoczesnym rozwijaniu pozostałych sprawności: słuchania, pisania i czytania Bez względu na poziom językowy, często teksty czytamy na głos, w celu ciągłego usprawniania wymowy nowego słownictwa.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Białogon

Czarnów

Herby

Łazy

Osiedle Świętokrzyskie

Piaski

Sieje

Uroczysko

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

W roku 2002 na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach uzyskałem stopień magistra języka angielskiego. Ze szkolnictwem państwowym związany byłem przez osiem lat. Pięć lat spędzonych na Wyspach Brytyjskich pomogło mi zrozumieć wiele aspektów kulturowych krajów anglojęzycznego obszaru językowego, co z kolei wiąże się z lepszym zrozumieniem samego języka. W toku prywatnej praktyki językowej wypracowałem własne sposoby uczenia się i nauczania. Sam wciąż uczę się i rozwijam. Pierwsze efekty przyjdą tylko jeśli będziemy wspólnie się o to starać. Zapewnienia przeróżnych osób i instytucji o mówieniu po angielsku w bardzo krótkim czasie mają niewiele wspólnego z rzeczywistością bez naszego własnego udziału.

Wykształcenie:
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, magister, 2002
Wiek:
50+
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Emilia R. id: 37086

Emilia R.

Nie wiesz, jak przekonać swoje dziecko do nauki zdalnej? Umów je na bezpłatną lekcję próbną ze mną. Stosuję podejście, które zaciekawiło do nauki angielskiego dużo moich uczniów w wieku szkolnym.

68-118zł/60 min
Katarzyna J. id: 109015

Katarzyna J.

Cześć! Mam na imię Kasia i oferuję korepetycje z języka angielskiego. Ukończyłam studia na kierunku Filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym. Mam ponad 3-letnie doświadczenie w nauczaniu w szkole językowej, na korepetycjach oraz online z uczniami na każdym stopniu biegłości językowej.

70zł/60 min
Aleksandra P. id: 45826

Aleksandra P.

Mam na imię Ola i jestem lektorem języka angielskiego. Nauka języków obcych i przekazywanie zdobytej wiedzy to moja pasja.

4.9
70zł/60 min
Oliwia Z. id: 115119

Oliwia Z.

Mam na imię Oliwia, obecnie studiuję i udzielam korepetycji, chętnie pomogę ci z językiem angielskim zarówno w rozmowie jak i gramatyce.

60zł/60 min
Katarzyna Ł. id: 96438

Katarzyna Ł.

Nazywam się Katarzyna. Jestem nauczycielem języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

5
98-118zł/60 min