Korepetycje - Jan P. id: 53037

Jan P.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Jestem studentem 1-go roku na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Odnawialne Źródła Energii. Prowadzę korepetycje z matematyki, jak i angielskiego w trybie stacjonarnym, jak i online.

Jan P.

Jestem studentem 1-go roku na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Odnawialne Źródła Energii. Prowadzę korepetycje z matematyki, jak i angielskiego w trybie stacjonarnym, jak i online.

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Wierzę w indywidualne podejście do każdego ucznia. Każdy uczeń ma swoje potrzeby i tempo nauki, dlatego dostosowuję swoje metody do każdego z nich. Staram się znaleźć najlepszy sposób, aby pomóc uczniowi zrozumieć trudne koncepcje matematyczne.Uważam, że najważniejszą rzeczą w matematyce jest zrozumienie koncepcji. Dlatego staram się wyjaśnić każdą koncepcję w sposób prosty i zrozumiały.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Staram się organizować wiele konwersacji podczas korepetycji, aby pomóc uczniom w praktycznym zastosowaniu języka angielskiego. Dzięki temu uczniowie mogą uczyć się języka w sposób naturalny, a także doskonalić swoje umiejętności słuchania i mówienia. Zachęcam moich uczniów aby jak najwięcej filmów, seriali itp. oglądali po angielsku gdyż pomaga to w zrozumieniu języka.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Ołbin, Plac Grunwaldzki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłem liceum sportowe o profilu mat-fiz aczkolwiek pisałem również maturę rozszerzoną z angielskiego z której uzyskałem 95%. Zajęcia utrzymuje w pozytywnej atmosferze i staram się zachęcać uczniów aby sami wpadali na rozwiązania, a gdy konieczne naprowadzam ich na nie.

Wykształcenie:
Politechnika Wrocławska, inżynier, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Andrzej R. id: 109750

Andrzej R.

Moje zaangażowanie w środowisku międzynarodowym, było powodem podjęcia studiów i pracy w nowych krajach. Podczas studiów zajmowałem się organizowaniem wymian międzynarodowych na terenie Dolnego Sląska w ramach stowarzyszenia AIESEC.

68-118zł/60 min
Grażyna P. id: 31114

Grażyna P.

Studiuję dziennie pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną. Mam bardzo dobry kontakt z uczniami. Jestem miłą i pozytywnie nastawioną do życia osobą

5
80zł/60 min
Szymon L. id: 107877

Szymon L.

Cześć, mam na imię Szymon i chętnie pomogę w zrozumieniu królowej nauk. Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej i jeszcze kilka lat temu sam miałem problem z matematyką, dlatego wiem jak ważne jest odpowiednie podejście do ucznia :)

5
60zł/60 min
Roksana S. id: 26072

Roksana S.

Witam, Jestem absolwentką Filologii germańskiej. Pasjonuję się językami obcymi, chętnie uczę dzieci i dorosłych.

40zł/60 min
Paulina Ż. id: 19672

Paulina Ż.

Język angielski na każdym poziomie dla dzieci i dorosłych. Zapraszam:)

40zł/60 min

;