Korepetycje - Julia G. id: 95383

Julia G.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Matematyka to moją największa pasja, a pokazywanie innym osobą, że nie jest ona taka straszna, jak większość uważa jest dla mnie niesamowicie satysfakcjonujące.

Julia G.

Matematyka to moją największa pasja, a pokazywanie innym osobą, że nie jest ona taka straszna, jak większość uważa jest dla mnie niesamowicie satysfakcjonujące.

Przedmioty

Matematyka

Rysunek techniczny

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Systematyczność to według mnie kluczowa kwestia w poszerzaniu i utrwalaniu wiedzy, jednak logiczne rozumowanie i wyobraźnia to również nieodłączne elementy dziedziny jaką jest matematyka. Ucząc lubię wykorzystywać zabawne sformułowania, czy skojarzenia tak by mocno zapadały w pamięć. Trudne zadania staram się rozkładać na czynniki pierwsze, porównywać do sytuacji z życia codziennego, czytelnie wizualizować i mobilizować uczniów do podchodzenia do zadań właśnie w taki sposób.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Posiadam certyfikat AutoCad. Gdy ktoś zaczyna przygodę z rysunkiem technicznym zaczynamy rysowanie, czytanie rysunku standardowo na kartce, bądź online w programie umożliwiającym rysowanie podstawowych elementów. Z osobami zaznajomionymi już z tematem uczę AutoCada. Z racji posiadania certyfikatu umiem rysować 3D, czy tworzyć animacje.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Mokotów, Służew, Sonaty
Online:
Tak

O sobie:

Studiuję na Politechnice Warszawskiej, korepetycji udzielam od początku studiów i mimo że uzyskałam już tytuł inżyniera, wciąż uczę matematyki. Moimi najczęstszymi uczniami są licealiści, maturzyści, udaje nam się osiągać bardzo satysfakcjonujące wyniki. Z rysunku technicznego posiadam certyfikat AutoCad, rzadko prowadzę zajęcia od podstaw, głównie pomagam studentom.

Wykształcenie:
Politechnika Warszawska, inżynier, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Podobne ankiety

Hubert G. id: 110335

Hubert G.

Jestem absolwentem studiów podyplomowych z programowania i baz danych oraz studiów magisterskich z finansów i rachunkowości. Od dwóch lat udzielam korepetycji z matematyki i informatyki dla dzieci w wieku szkolnym. Gwarantuje sukces i poprawę ocen.

70zł/60 min
Sylwia Ż. id: 28356

Sylwia Ż.

Udzielam korepetycji z: - matematyki (szkoła podstawowa i szkoła średnia - poziom podstawowy) - chemii (szkoła podstawowa i szkoła średnia - poziom podstawowy i rozszerzony)

5
80zł/60 min
Eryka K. id: 47765

Eryka K.

Jestem studentką II roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim, a nauka jest moją ogromną pasją i niesamowitą przygodą od dziecka.

100zł/60 min
Zbigniew W. id: 30729

Zbigniew W.

Dr fizyki, absolwent Politechniki Warszawskiej

4.3
80zł/60 min
Julia K. id: 23234

Julia K.

Studentka V roku biotechnologii na Uniwersytecie Warszawskim. Udzielam korepetycji z biologii, i matematyki na różnych poziomach.

5
90zł/60 min

;