- page 2

Aktualna ocena 4.58 od 283 użytkowników.

Podziel się doświadczeniem o współpracy z Buki.

Na tej stronie będą wyświetlane opinię i komentarze dotyczące współpracy z Buki.

Wystawić opinię mogą zarejestrowani nauczyciele lub użytkownicy, którzy potwierdzili swoją tożsamość za pośrednictwem poczty elektronicznej lub sieci społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów podczas pracy z serwisem prosimy o wysłanie wiadomości na [email protected]. Szczegółowo rozpatrzymy Twoje zapytanie w ciągu 1-2 dni.

Dziękujemy za aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Kasia

Opublikowane 37 dni temu
Kasia id: 320

Witam! Buki to świetny serwis. W ciągu 10 minut po wysłaniu zgłoszenia skontaktowała się ze mną bardzo mila administratorka, i już po 15 minutach zadzwonił korepetytor. Polecam!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za polecenie! Służymy pomocą!

Sebastian P.

Opublikowane 40 dni temu
Sebastian P. id: 319

Brak możliwości zmiany profilu z poziomu telefonu

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Zazwyczaj większość użytkowników korzysta z telefonu, logując się na stronę BUKI. Być może Pan nie zaznaczył wszystkie pola przy zapisaniu zmian. W razie pytań prosimy o kontakt na in[email protected]

Ewa -mama Anetki

Opublikowane 50 dni temu
Ewa -mama Anetki id: 318

Wszystko szybko i sprawnie. Jesteśmy mega zadowolone.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

Bartosz

Opublikowane 50 dni temu
Bartosz id: 317

Polecam! Szybki kontakt, sporo zamówień.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

Patrycja Wiktoria B.

Opublikowane 56 dni temu
Patrycja Wiktoria B. id: 316

Przez wiele lat bardzo miło współpracowałam z firmą. Niestety od tego roku, mam okropnie ciężki kontakt z firmą. Konsultanci oddzwaniają po tygodniach i mimo zapewnień pomocy technicznej, nie otrzymuję jej. Mimo wykupienia TOP, nie ma mnie na liście korepetytorów wyświetlanych. Z przykrością podejmuje taki krok by wystawić negatywną ocenę.

Odpowiedź serwisu

Szanowna Pani Patrycjo, Wielokrotnie próbowaliśmy skontaktować się z Panią telefonicznie. Niestety Pani numer jest cały czas zajęty. Jeśli chodzi o wyświetlanie profilu, to jest widoczny na stronie, a TOP jest aktywny. Prosimy poczyścić ciasteczka oraz odświeżyć stronę.

Jacek W.

Opublikowane 68 dni temu
Jacek W. id: 315

Współpracuję z BUKI już trzeci rok. Zawsze mam przez nich mnóstwo zgłoszeń od uczniów, w tym zgłoszeń osobistych; niektórzy uczniowie są ze mną już drugi, a nawet trzeci rok. Trzeba płacić prowizje, owszem, ale która reklama jest za darmo? A reklama przez Buki DZIAŁA.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za polecenie! Życzymy udanych lekcji!

Martyna

Opublikowane 72 dni temu
Martyna id: 314

Dziękuje za pomoc w znalezieniu korepetytora. Pani Anna to korepetytor godny polecenia.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

Monika W.

Opublikowane 74 dni temu
Monika W. id: 313

Nie polecam. Tragiczny kontakt z firmą. Odpowiedzi „menadżera” zdawkowe i niezrozumiałe. Chyba w ogóle nie zna polskiego i pisze z translatorem. Podczas akceptacji regulaminu była mowa, że prowizja strony to ilość lekcji w tygodniu razy stawka za godzinę, a dostaję do zapłaty dwa razy tyle. Tydzień wymiany maili, żeby wyjaśnić sprawę. Okropna strata czasu.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Moniko, Opiekun Pani zgłoszenia skontaktowała się z Panią jak tylko odczytała wiadomość. Również wyjaśniliśmy Pani zasady rozliczenia z serwisem. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na [email protected]

Renata

Opublikowane 81 dni temu
Renata id: 312

Super strona. Zarejestrowałam się w sierpniu i mam już komplet uczniów. Dziękuje!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię! Życzymy udanych zajęć!

Karolina

Opublikowane 86 dni temu
Karolina id: 311

Uważam że sposób funkcjonowania portalu jest bardzo nieuczciwy. Za każdego ucznia trzeba zapłacić prowizje 2xcena lekcji+VAT. Nigdy, nigdzie, na żadnym portalu do ogłoszeń korepetycji nie spotkałam się z tak wygórowanymi stawkami za zamieszczenie ogłoszenia a jestem w branży od 15 lat. Wszelkie zmiany na profilu pojawiają się z 1-2dniowym opóźnieniem - to kolejny minus. Nie polecam!

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Karolino, Dziękujemy za opinię. Nie pobieramy opłat za każde zgłoszenie korepetytora. Jednorazowa opłata jest pobierana wyłącznie za udane zgłoszenia po przeprowadzeniu pierwszych zajęć, o czym również informujemy przed rozpoczęciem współpracy ze stroną. Jeśli chodzi o zapisanie zmian w profilu to zgodnie z zasadami współpracy zmiany pojawiają się w ciągu 72 godzin od aktualizacji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na [email protected] Życzymy udanego dnia!

123...29