Recenzje o korepetytorskiej firmie Buki

Aktualna ocena 4.7 od 215 użytkowników.

Podziel się doświadczeniem o współpracy z Buki.

Na tej stronie będą wyświetlane opinię i komentarze dotyczące współpracy z Buki.

Wystawić opinię mogą zarejestrowani nauczyciele lub użytkownicy, którzy potwierdzili swoją tożsamość za pośrednictwem poczty elektronicznej lub sieci społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań lub problemów podczas pracy z serwisem prosimy o wysłanie wiadomości na [email protected]. Szczegółowo rozpatrzymy Twoje zapytanie w ciągu 1-2 dni.

Dziękujemy za aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Dorota

Opublikowane 103 dni temu

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z państwa korepetytorką. Pomoc z matematyki dla syna znalazłam bardzo szybko. Pani Natalia P. to wspaniała i kompetentna osoba. Świetnie dogaduje się z nastolatkami. Polecam ebuki i panią Natalię

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. Życzymy udanych zajęć!

Olga K.

Opublikowane 117 dni temu

Jestem bardzo zadowolona z serwisu i dziękuje za kontakt do korepetytora. Córka nareszcie zrozumiała matematykę.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię. Życzymy udanych zajęć!

Martyna K.

Opublikowane 117 dni temu

Współpraca układa się dobrze. Polecam!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię.

Marcin K.

Opublikowane 124 dni temu

Współpraca z menedżerami jest dość uciążliwa. W przypadku niemożliwości odebrania telefonu liczyłbym na krótką wiadomość. Gdy oddzwaniam, czasami osoba odbierająca nie wie, po co do mnie dzwoniono. Szkoda, że nie można (nie jest to opłacalne) ponóc jednerazowo - np. w przygotowaniu do kolokwium.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię.

Gosia

Opublikowane 140 dni temu

Współpraca udana.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię.

Arkadiusz R.

Opublikowane 142 dni temu

Z mojego punktu widzenia, to jakaś ściema, dostaję oferty, a gdy się loguję, to zawsze jest wiadomość, że oferta została już przyznana innemu lektorowi, i tak w koło Macieju, jednocześnie mamią informacją, że jak się przejdzie na opcję płatną, to będzie więcej ofert. Wygląda mi to na zwykłe naciąganie. W międzyczasie nawiązałem współpracę z kilkoma szkołami językowymi i znalazłem uczniów przez gumtree, więc szkoda czasu, właśnie skasowałem tutaj swój profil.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Dziękujemy za opinię. Zasady współpracy są ogólnodostępne na stronie serwisu, więc każdy użytkownik podejmuje dla siebie decyzje czy odpowiadają mu zasady współpracy, czy też nie. Z poważaniem, Zespół BUKI

Joanna K.

Opublikowane 171 dzień temu

Jestem zarejestrowana na wielu platformach dla korepetytorów, ale jedyną skuteczną okazała się platforma Buki. Dzięki niej mam już wielu zadowolonych, stale współpracujących ze mną uczniów. Pozytywne jest to, że mimo różnych mankamentów techniczno-organizacyjnych platforma się rozwija i koryguje niedociągnięcia. Poleciłam ją już innym korepetytorom, a także poszukującym korepetytorów, i będę polecać nadal, o ile poziom nie spadnie.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię!

Klaudia

Opublikowane 171 dzień temu

Współpraca udana. Polecam!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię!

Krystyna

Opublikowane 173 dni temu

Od mniej więcej 2 tygodni poszukuję korepetytorów. Złożyłam kilka zapytań i otrzymałam jedną odpowiedź z ofertą zajęć online, gdy ja napisałam w zgłoszeniu, że interesują mnie zajęcia u ucznia, więc nic z korków nie wyszło. Na pozostałe zgłoszenia brak odzewu, chociaż korepetytorzy mają wolne miejsca w grafikach znajdujących się przy ogłoszeniu. Dzisiaj złożyłam nowe zapytanie, które po 20 min. zostało zamknięte. Czy orientuje się ktoś, jak można znaleźć korepetytora dzięki tej stronie?

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Krystyno. Poszukujemy dla Pani korepetytora zgodnie z zaznaczonymi kryteriami. Niestety w czasie pandemii jest ciężko znaleźć korepetytora, który dojeżdża do ucznia.

Aleksandra S.

Opublikowane 178 dni temu

Bardzo bardzo bardzo dobra praca z Buki. Świetny i szybki kontakt z Manager'ami oraz płynny przepływ zleceń. Polecam serdecznie

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię!

Oceń!

lub zaloguj się za pośrednictwem sieci społecznościowych:

Zapisz