Recenzje o korepetytorskiej firmie Buki

Aktualna ocena 4.63 od 112 użytkowników.

Zostaw swoją opinię o pracy serwisu Buki.
Opinia będzie dostępna dla innych użytkowników witryny.
Aby potwierdzić, zaloguj się za pośrednictwem serwisów społecznościowych Facebook lub Google albo zaznacz swój adres mailowy, na który zostanie wysłany list z linkiem aktywacyjnym.
Dziękujemy za twoją aktywność!;

Dziękujemy za twoją aktywność!

Pomóż nam stać się lepszym!

Wszystkie opinie

Julia B.

Opublikowane 102 dni temu

Jestem naprawdę zła. Mimo tego, że faktycznie znalazłam paru uczniów, kpiną jest że regulamin nakazuje odpisywanie, dzwonienie jak najszybciej się da, a z menagerami kontakt jest zerowy. Przez co aktualnie nie mam jak prowadzić dalszych korepetycji, ponieważ nie odpowiadają co do moich informacji o zmianach w zgłoszeniach. Na początku byłam zadowolona, ale fakt że widzę aktywność menagerów już parokrotnie i ignorowanie moich wiadomości, jestem bardzo niezadowolona.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry Pani Justyno. Dziękujemy za opinię. Prosimy w regulaminie jak najszybciej kontaktować się z klientami, ponieważ zazwyczaj (Pani jako korepetytor wie o tym) klient poszukuje nauczyciela nie tylko na jednym portalu i oczywiście oczekuje odpowiedzi natychmiastowej. Z naszej strony odpowiadamy na każde zapytanie korepetytora tak szybko jak jest to możliwe. Jeśli ma Pani jeszcze jakieś uwagi, prosimy o kontakt. Życzymy udanych zajęć

Agnieszka K.

Opublikowane 102 dni temu

Pozytywna współpraca, zadowalająca.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinie.

Alicja O.

Opublikowane 107 dni temu

Brak kontaktu z menagerem. Próbowałam skontaktować się telefonicznie, przez facebooka oraz drogą mailową. Niestety nie uzyskałam odpowiedzi. Opłata została zrobiona w terminie lecz nie została uwzględniona co uniemożliwia mi dalsza pracę z innymi uczniami oraz nie dostałam żadnych punktów rankingowych ( dostałam jedynie informację, że mogę otrzymać mniejsza liczbę owych punktów)

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Szanowna Pani Alicjo. Wysłaliśmy Pani odpowiedź z prośbą o wysłanie potwierdzenia przełewu. Oprócz tego skontaktowaliśmy się z bankiem oraz oczekujemy na informacje. Niestety bank nie wysyła informacji natychmiastowo. Punkty rankingowe zostaną naliczone po otrzymaniu potwierdzenia z banku. Za utrudnienia przepraszamy. Prosimy o wyrozumiałość i dziękujemy za zrozumienie.

Martyna G.

Opublikowane 120 dni temu

Dziękuję za kontakt do Pana Sebastiana. Dziecko jest zadowolone, są już pierwsze postępy. Polecam serwis!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinie.

Mariia K.

Opublikowane 128 dni temu

Atutem serwisu jest możliwość znalezienia korepetytora oraz uczniów, ale minusów dostrzegam więcej: • nie wysyłają się wiadomości (pomimo tego, że niejednokrotnie informowałam o tym zespół Buki); • menedżerowie nie zauważają wiadomości; • spamowanie na maila mimo tego, że decyzja o współpracy bądź nie jest podjęta i menedżer został poinformowany; • totalne ignorowanie komentarzy a propos pracy menedżerów, serwisu itd.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry! Dziękujęmy za opinię oraz Pani uwagi. Prosimy o wysłanie informacji jakie dokładnie wiadomości ma Pani na myśli oraz w jakim miejscu Pani komentarze zostały zignorowane na [email protected] Staramy się jak najszybciej odpowiadać na wiadomości od każdego klienta, korepetytora. Czasami nie możemy wysłać informacji natychmiastowo. Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem serwisu. Życzymy Pani wiele uczniów i udanych zajęć

Martyna P.

Opublikowane 133 dni temu

Strona godna polecenia. Dziękuje za kontakt do Pani Agnieszki.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Adam

Opublikowane 157 dni temu

Udana współpraca. Polecam

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Szymon J.

Opublikowane 157 dni temu

Serwis świetnie łączy uczniów i korepetytorów, jednak niektórzy menedżerowie nie odpowiadają na wiadomości, co uniemożliwia sprawne korzystanie.

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy za opinię. Postaramy się jak najszybciej odpowiadać na wiadomości. Życzymy wiele uczniów i udanych zajęć.

Kinga

Opublikowane 170 dni temu

Świetny serwis, szybko i solidnie.100% zadowolenia! Polecam!

Odpowiedź serwisu

Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Przemysław F.

Opublikowane 176 dni temu

Ogólnie fajny serwis dla korepetytorów, jednak dużym minusem jest to, że za często otrzymuję maile, smsy i telefony na temat ofert, na które już odpowiedziałem. Rozumiem, że wszystko musi być w systemie, jednak jest to mocno uciążliwe.

Odpowiedź serwisu

Dzień dobry!Dziękujemy za opinie. Nieustannie pracujemy nad ulepszeniem serwisu.

Oceń!

lub zaloguj się za pośrednictwem sieci społecznościowych:

Zapisz