Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Pedagogiczny (2019)

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2019

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, własne innowacyjne metody nauczania z opracowanymi przez siebie materiałami. Uczyłam dzieci, które obecnie dostały się do szkół muzycznych jak i wykorzystują umiejętności w zespołach wszelkiego rodzaju. Studiuje obecnie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie, skończyłam z powodzeniem licencjat z Zarządzania Oświata na tejże uczelni. Obecnie jestem nauczycielem klasy gitary w GOK' u w Łabowej oraz w firmie "Muzyka dla smyka" w Krakowie. Więcej informacji udzielę drogą telefoniczną i mailową.

Gra na gitarze - informacje o doświadczeniu:

Absolwentka Panstwowej Szkoły Muzycznej II stopnia, profil: gitara chętnie udzieli lekcji gry na gitarze od podstaw lub w trybie zaawansowanym na terenie Nowego Sacza i okolic. Jeśli chcesz nauczyć się płynnie grać ze sluchu, rozkręcać każdą biesiadę i ognisko oraz pojąć podstawy gry improwizacyjnej- trafiłeś idealnie. -gra akordowa i doskonalenie rytmizacji/bicia -płynne rozczytywanie tabulatur i nut -podstawy do pózniejszej gry w zespole -synchronizacja gry i spiewu

Odzew klienta

Gra na gitarze, Dla początkujących

Profesjonalnie

Krótka informacja o korepetytorze

Paulina P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Gra na gitarze
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Kursy specjalistyczne
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 Zł/god.