Korepetycje - Julia P. id: 104629

Julia P.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Hej! Bezstresowo i solidnie przygotuję Cię do matury, egzaminu ósmoklasisty, prac klasowych czy dzięki mnie zdasz do kolejnej klasy. Setki zadowolonych uczniów!

Julia P.

Hej! Bezstresowo i solidnie przygotuję Cię do matury, egzaminu ósmoklasisty, prac klasowych czy dzięki mnie zdasz do kolejnej klasy. Setki zadowolonych uczniów!

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Zapraszam serdecznie na rzetelne i przyjemne korepetycje z matematyki, prowadzone na terenie Trójmiasta z dojazdem do ucznia. Korepetycje online prowadzone są przez platformę Skype - udostępniam ekran tablicy multimedialnej na której razem z uczniem zapisujemy zadania i odpowiadamy na nurtujące nas kwestie. Dostęp do tablicy oczywiście nic nie kosztuje, porozumiewamy się w czasie rzeczywistym i zawsze można przejść na spotykania się na żywo jeżeli forma online się nie spodoba.


Jestem studentką Architektury na Politechnice Gdańskiej. Z racji studiowanego kierunku z matematyką mam styczność codziennie na uczelni oraz poza nią w trakcie robienia bardzo wielu projektów.


Korepetycji udzielam od 3 lat z bardzo dobrymi wynikami. Najważniejszym zadaniem dla mnie to nie zrazić ucznia do nauki jak ma to miejsce w większości szkół w Polsce. W sposób bezstresowy, ale też wymagający zachęcam uczniów do matematyki i zawsze upewniam się, że cały temat jest zrozumiany. Jestem bardzo ciepliwa, wyrozumiała i nigdy nie denerwuję się, gdy jakiś temat nawet ten podstawowy, nie jest do końca zrozumiany. Uczniowie zawsze odbierają zajęcia w sposób pozytywny, bo nie traktuję ich z góry, a wspólny czas wykorzystuje do granic możliwości.

Przygotowuję uczniów do matury, egzaminu ósmoklasisty, prac klasowych, sprawdzianów, kartkówek czy pomagam w zdawaniu do następnej klasy. Na początku zawsze kontaktuję się z uczniem, aby omówić co aktualnie ma w szkole, jakie działy są dla niego najtrudniejsze i jaki jest nasz najbliższy cel. Pomogłam bardzo wielu uczniom dostać się na ich wymarzone studia czy licea co też potwierdzają moje liczne pozytywne opinie.

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, , 2025
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Maciej W. id: 49155

Maciej W.

Nazywam się Maciek, urodziłem się w Gdańsku, przeprowadziłem się do Warszawy, jestem studentem i uważam siebie za miłą, sympatyczną oraz ambitną osobę

70zł/60 min
Mariia P. id: 53261

Mariia P.

Hello! I am a medical student studying in Gdansk. I work part-time and am interested in sharing my knowledge and skills. I speak English, Ukrainian and Polish (B2 level).

40zł/60 min
Teodor J. id: 51030

Teodor J.

Teodor, mam 29 lat. Na codzień pracuję w branży IT jako tester oprogramowania. W wolnych chwilach czas spędzam aktywnie uprawiając sport.

4.8
80zł/60 min
Natalia K. id: 52975

Natalia K.

Jestem doświadczonym korepetytorem z pasją do matematyki. Moje podejście opiera się na indywidualnych potrzebach ucznia, dostosowując materiał i metodę nauczania do jego poziomu i stylu uczenia się.

5
80zł/60 min
Rebeka G. id: 51501

Rebeka G.

Jestem studentką Politechniki Gdańskiej. Udziełam korepetycji przez pół roku. Żadne wyzwanie nie jest mi straszne :)

60zł/60 min

;