Korepetycje - Zuzanna S. id: 50453

Zuzanna S.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem studentką drugiego roku Politechniki Gdańskiej, jestem umysłem ścisłym więc matematyka to jeden z moich ulubionych przedmiotów!

Zuzanna S. 5.0(opinie: 1)

Jestem studentką drugiego roku Politechniki Gdańskiej, jestem umysłem ścisłym więc matematyka to jeden z moich ulubionych przedmiotów!

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania

Szkoła podstawowa 4-6 klasa
Przygotowanie do matury podstawowej
Egzamin 8-klasisty
Szkoła podstawowa 1-3 klasa
Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Uczeń informuje jakie zadania chciałby przerobić i wykonujemy je razem na zajęciach.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Gdańsk, Młyniska, Zielony Trójkąt, Mikołaja Reja
Online:
Nie

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem studentką drugiego roku Inżynierii biomedycznej Politechniki Gdańskiej na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki. Pisałam maturę rozszerzoną z matematyki i posiadam wiedzę z matematyki na poziomie wyższym. Mój sposób nauczania jest dosyć prosty - uczeń wysyła mi co chciałby przerobić na naszych zajęciach i wykonujemy je razem na najbliższym spotkaniu. Przy odpowiednim nastawieniu i zaangażowaniu możemy wspólnie osiągnąć bardzo dobre wyniki.

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, student, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Krzysztof

5+

29.05.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Podobały się te zajęcia, polecamy każdemu, dziecko było zadowolone!... więcej»

Podobne ankiety

Adam Ż. id: 45050

Adam Ż.

Jestem Adam, a chemia to moja pasja. Od pięciu lat udzielam korepetycji z tego przedmiotu, zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem do matury.

80zł/60 min
Eryk F. id: 114010

Eryk F.

Studiuję aktualnie International Business na UG. Na mojej uczelni oraz w życiu prywatnym posługuję się językiem angielskim na co dzień. Interesuję się wypiekami, książkami i dużą ilością innych rzeczy :)

80zł/60 min
Paweł  J. id: 114549

Paweł J.

Witam, Jako student Politechniki Gdańskiej z kilkuletnim doświadczeniem w pomocy szkolnej innym oferuję korepetycje dla SZKÓŁ PODSTAWOWYCH oraz PONADPODSTAWOWYCH z: -matematyka (podstawa i rozszerzenie) -fizyka (podstawa i rozszerzenie) -informatyka (podstawa i rozszerzenie)

60zł/60 min
Nadine L. id: 52213

Nadine L.

W tym roku zaczynam studia na kierunku Zarządzanie. Jestem tegoroczną maturzystką z klasy humanistycznej, z zamiłowaniem do matematyki, którą pisałam na poziomie rozszerzonym. Jestem samoukiem, często pomagałam znajomym z czego wynikały ich naprawdę dobre oceny.

50zł/60 min
Anna W. id: 108269

Anna W.

Witam, od października rozpoczynam studia na kierunku Logopedia. Mam 19 lat i od dwóch lat udzielam korepetycji na poziomie klas 1-4 z języka polskiego, języka angielskiego jak i matematyki. Prywatnie jestem czynną strażaczką osp, uwielbiam czytanie książek i gotowanie. Jestem otwarta na "nowinki" ze świata nauki, którymi chętnie się dzielę.

50zł/60 min