Korepetycje - Daniil I. id:10644

Daniil I.

80 zł/60 min

Daniil I.

Przedmioty

Lekcje śpiewu

Gra na fortepianie

Poziomy nauczania:

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Udzielam prywatnych lekcji od ponad 10 lat, możliwość prowadzenia zajęcia w domu ucznia, mam doświadczenie w pracy z dziećmi jak i dorosłymi, posiadam dobre referencje i stale poszerzające się grono uczniów, indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, dostosowuję program względem potrzeb, aspiracji i możliwości.

Poziomy nauczania:

Dla początkujących

Dla dzieci

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Podczas zajęć będziesz mógł: zwiększyć skalę swojego głosu, osiągać wysokie dźwięki, wzmocnić swój głos, zlikwidować napięcie mięśni, używać swojego głosu w sposób zdrowy, śpiewać długo i bez męczenia się, wyeliminować załamania głosu, ćwiczenia są dobierane indywidualnie do Twojego głosu.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Lublin: Abramowice, Bronowice, Czechów Południowy, Czechów Północny, Czuby Południowe, Czuby Północne , Dziesiąta, Felin, Głusk , Hajdów-Zadębie , Kalinowszczyzna, Konstantynów, Kośminek , Ponikwoda, Rury, Sławin, Sławinek , Stare Miasto , Szerokie, Śródmieście, Tatary , Węglin Południowy , Węglin Północny , Wieniawa, Wrotków, Za Cukrownią, Zemborzyce

U korepetytora:

ul. Gustawa Dolińskiego 1, 20-127, Lublin

Lekcje online:

tak

O sobie

Udzielam prywatnych lekcji od ponad 10 lat, możliwość prowadzenia zajęcia w domu ucznia, mam doświadczenie w pracy z dziećmi jak i dorosłymi, posiadam dobre referencje i stale poszerzające się grono uczniów, indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, dostosowuję program względem potrzeb, aspiracji i możliwości. Podczas zajęć śpiewu będziesz mógł: zwiększyć skalę swojego głosu, osiągać wysokie dźwięki, wzmocnić swój głos, zlikwidować napięcie mięśni, używać swojego głosu w sposób zdrowy, śpiewać długo i bez męczenia się, wyeliminować załamania głosu, ćwiczenia są dobierane indywidualnie do Twojego głosu. Nigdy nie jest za późno na naukę!

Wykształcenie:

Charkowski Narodowy Uniwersytet Sztuki imienia I. P. Kotlarewskiego (Ukraina), magister, 2015

Doświadczenie:

ponad 10 lat