Korepetycje - Mateusz K. id: 107326

Mateusz K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem studentem dietetyki i turystyki zdrowotnej. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych kultur oraz aktywny tryb życia.

Mateusz K.

Jestem studentem dietetyki i turystyki zdrowotnej. Uwielbiam podróże, poznawanie nowych kultur oraz aktywny tryb życia.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Jagodno

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Prowadzę lekcje dla dzieci (5+) i dorosłych.
Przekazywanie wiedzy moim podopiecznym sprawia mi wielką satysfakcję i radość. Bardzo ważne jest, aby uczeń już od pierwszych zajęć utrzymał odpowiednią motywację. W związku z tym staram się rozbudzić ich ciekawość, tak aby sami łaknęli wiedzy i nie mogli doczekać się następnych zajęć.
Podczas zajęć niezwykle istotną kwestią jest dla mnie pozytywna, wspierająca atmosfera, tak aby nauka była przyjemna i stanowiła niezwykłą przygodę.
Zapewniam atrakcyjne materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb ucznia (prezentacje, teksty literackie, fragmenty seriali, filmów czy piosenek).

Dzięki moim zajęciom uczniowie w prosty i przyjemny sposób uczą się gramatyki oraz poznają mnóstwo przydatnych słów, które wykorzystują nie tylko w swoich szkolnych wypracowaniach, ale również podczas swobodnej komunikacji, na przykład w trakcie wakacji.

Wykształcenie:
Uniwersytet WSB Merito we Wrocławiu , licencjat, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Jakub J. id: 32686

Jakub J.

Jestem studentem Middlesex University London, na kierunku biznesowym. Swoją maturę ustną zaliczyłem na 100%.

40zł/60 min
Rossano T. id: 31748

Rossano T.

Ukończyłam maturę IB we Francji z wysokimi ocenami udzielam także korepetycji z historii. Bardzo lubię tańczyć i malować także chodzić po górach.

50zł/60 min
Vanisha V. id: 33720

Vanisha V.

I worked so hard in every opportunity I could ever been with it. I believe I’m a good learner and whoever is surrounded by me will also be the same.

60zł/60 min
Oskar T. id: 107084

Oskar T.

Zapraszam na wakacyjne korepetycje i konwersacje z języka angielskiego na każdym poziomie! Nauka przydatnych rzeczy, z wykorzystaniem różnych metod ułatwiających zapamiętywanie.

40zł/60 min
Natalia P. id: 41967

Natalia P.

-studentka dzienna studiująca w j. ang. kierunek Criminal Justice -niedawno zakończona roczna wymiana do USA -matura w 2021r (pods. 94%, rozsz. 80%)

40zł/60 min

;