Korepetycje - Danuta (Bogdana) G. id: 107913

Danuta (Bogdana) G.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Łącząc pasję i pracę, prowadzę zajęcia z matematyki na wszystkich poziomach, zaczynając od 8 klasy, szczególnie na studiach zgodnie z metodą krok po kroku do celu.

Danuta (Bogdana) G.

Łącząc pasję i pracę, prowadzę zajęcia z matematyki na wszystkich poziomach, zaczynając od 8 klasy, szczególnie na studiach zgodnie z metodą krok po kroku do celu.

Przedmioty

Matematyka

Analiza matematyczna

Równania różniczkowe

Algebra liniowa

Matematyka dyskretna

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Witaj!

Nazywam się Bogdana i od 10 lat pomagam uczniom i studentom w nauce matematyki. W roku 2015 skończyłam studia magisterskie z wyróżnieniem na Taras Shevchenko National University of Kyiv (od wielu lat liczy się jako najlepszy uniwersytet w Ukrainie). W 2020r. skończyłam studia III stopnia, otrzymałam dyplom doktora (w dziedzinie matematyka). Uzyskany tytuł naukowy został nostryfikowany na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2023r. Pracuję na uczelniach wyższych od 2015r.

Współpracuję z uczniami i studentami w różnym wieku i na różnych etatach studiów (głównie liceum, technikum oraz studia wyższe).

W trakcie zajęć używam nie tylko książki popularne, a własną bazę materiałów dydaktycznych oraz różne strony internetowe, na których studenci mogą sprawdzić (tylko) prawidłowość odpowiedzi (bez całego rozwiązania). Wyjaśniam jak najłatwiej, używając przykładów zastosowania w życiu codziennym. Generalnie matematyka nie jest łatwym przedmiotem, ale jeśli pracować krok po kroku, to ona będzie nietrudna do zrozumienia i zapamiętywania.


Zapraszam do kontaktu,
Bogdana

Wykształcenie:
Taras Shevchenko National University of Kyiv / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doktor (PhD), 2020
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Natalia Ż. id: 37713

Natalia Ż.

Jestem studentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, a dokładnie studiuję rachunkowość i finanse biznesu.

50zł/60 min
Zuzanna F. id: 109690

Zuzanna F.

Jestem studentką 4 roku psychologii na Uniwersytecie im. Adam Mickiewicza w Poznaniu. Uczenie matematyki to moje hobby, uwielbiam prowadzić korepetycje i widzieć postępy swoich uczniów:)

70zł/60 min
Mikołaj C. id: 47421

Mikołaj C.

Staram się być nauczycielem i mentorem, który wyczerpująco odpowiada na pytania i nie zostawia cienia wątpliwości w danym zagadnieniu.

60zł/60 min
Olga M. id: 111086

Olga M.

Cześć! Serdecznie zapraszam na zajęcia językowe w miłej atmosferze.

70zł/60 min
Iwo W. id: 35728

Iwo W.

Matematyką interesowałem się od zawsze, byłem zawsze wysyłany na wszelakie olimpiady, i od zawsze potrafiłem się dzielić moją wiedzą

60zł/60 min

;