Eryk Kaczmarek
Młody chłopak zafascynowany językiem rosyjskim i Rosją, w wolnym czasie również poświęcający czas informatyce.
Młody chłopak zafascynowany językiem rosyjskim i Rosją, w wolnym czasie również poświęcający czas informatyce.
Jarocin
Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Jestem obecnie studentem IV roku filologii rosyjskiej. Z chęcią nauczę języka od podstaw lub na poziomie średniozaawansowanym, proponuje też konwersacje.
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem