Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 20 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Świętokrzyska, Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej (odpowiednio 1980,1984)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

odpowiednio 1980,1984

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie:

Nauczyciel dyplomowany. Ukończone studia podyplomowe 1)INFORMATYKA 2) MATEMATYKA Z INFORMATYKĄ .Ponadto kursy związane z awansem zawodowym.Dokształcanie i doskonalenie nauczycieli.Prowadzenie dodatkowych kół zainteresowań KOŁO MATEMATYCZNE jak również zespoły wyrównawcze.w klasach w których miałam wychowawstwo poza godzinami dokszta lcałąm i przygotowywałam do matury bez dodatkowej zapłaty.Matematyka od dziecka była moją PASJĄ i do dziś nią pozostaje.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Emerytowany nauczyciel z doświadczeniem udzieli korepetycji z matematyki w szkole średniej i gimnazjum oraz fizyki i chemii na poziomie gimnazjum. Efektywnie ,dokładnie,cierpliwie. Matury i poprawki 100% zdawalność.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

W okresie pracy uczniowie zdobywali wysokie miejsca na olimpiadach przedmiotowych z matemetyki i fizyki.Korepetycji udzielam od 15 lat bardzo efektywnie nawet całe rodziny przygotowywałam do matury. Nigdy się nie ogłaszałam po raz pierwszy teraz.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła średnia

Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Pani korepetytor dokładnie i zrozumiale prowadzi lekcje. Chętnie polecę znajomym. Dziękuję uprzejmie. Ocena 5. Pozdrawiam.

Matematyka, Szkoła średnia

Jesteśmy zadowoleni od korepetycji z Panią Elżbietą

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Praca z Panią Anną to sama przyjemność. Był to zdecydowanie najlepszy wybór. Zajęcia są przyjemne, zero jakiegokolwiek stresu. Pani Ania jest przesympatyczną osobą, a jej podejście do ucznia sprawia że jego wiedza ale i samoocena owucuje. Ma ogromne doświadczenie o czym przekonuję się już 3 miesiąc. Wiem, że moja matura pójdzie mi sprawnie . Oceniając zajęcia, jak i samą Panią korepetytor mogę szczerze wystawić 5 !

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Anna Elżbieta W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 20 lat). Korepetytor mieszka w Radom i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 30 Zł/god.

Podobne profile w mieście Radom