Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Łódzka

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Gwarantuję naukę w miłej atmosferze i szybkie efekty współpracy. Stawiam przedewszystkim na dobry kontakt z uczniem i rodzicami. Mam na swoim koncie już kilkunastu uczniów, którzy stanowczo poprawili swój poziom wiedzy i z zadowoleniem sprawdzali wyniki egzaminów. Uczniowie są zawsze zadowoleni ze współpracy, tak samo jak ich rodzice. Mogę dojeżdżać do ucznia lub przyjąć go u siebie w domu. Oferuje pomoc w nadrobienia braków oraz przygotowaniu do egzaminu maturalnego, smoklasisty oraz pomoc w poprawkach. Zachęcam do skorzystania z mojej pomocy. Na pewno nie będą Państwo zawiedzeni.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Studiuję na Politechnice Łódzkiej na wydziale Budiwnicata, Architektu i Inżynierii Środowiska. Mam 3 letnie doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Jestem dyspozycyjna, mogę dojeżdżać do ucznia ( dodatkowa opłata). Cenię sobie ciężka pracę i gwarantuję szybkie efekty.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Świetny nauczyciel z pasją! Profesjonalistka w każdym calu, nastawienie na indywidualne potrzeby i problemy studenta. Polecam zajęcia z Panią Magdaleną.

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Magdalena jest bardzo zaangażowaną osobą, jestem zadowolona ze współpracy

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

Świetnie przygotowana, z pasją i energią - korepetycje u Pani Magdaleny są zdecydowanie warte polecenia! Dzięki niej naprawdę dziecko poprawiło swoje oceny!

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jestem zadowolona pracą z P. Magdaleną, córka również jest zadowolona. Efekty też są. Pani Magdalena kompetentny korepetytor, zawsze jest przygotowana do zajęć.

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Krótka informacja o korepetytorze

Magdalena F. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 Zł/god.