Damian M.
Od wielu lat nauczam gry na akordeonie, zarówno w szkole muzycznej, jak i podczas prywatnych lekcji. Każde zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia, co pozwala na efektywną naukę i osiąganie wymarzonych celów muzycznych. Moją pasją jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie uczniów do rozwijania swoich talentów.
Od wielu lat nauczam gry na akordeonie, zarówno w szkole muzycznej, jak i podczas prywatnych lekcji. Każde zajęcia dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia, co pozwala na efektywną naukę i osiąganie wymarzonych celów muzycznych. Moją pasją jest dzielenie się wiedzą i inspirowanie uczniów do rozwijania swoich talentów.
Informacje o doświadczeniu:
Oferuję lekcje pianina skoncentrowane na nauce dzieci i młodzieży, które łączą solidne podstawy techniczne z rozwojem kreatywności. Zajęcia dostosowuję do poziomu i zainteresowań ucznia, ucząc gry z nut, improwizacji oraz rozwijania umiejętności interpretacji muzycznej. Przygotowuję umuzykalniające ćwiczenia, które są zarówno edukacyjne, jak i zabawne, aby młodsze dzieci mogły czerpać radość z nauki. Zajęcia odbywają się w miłej, wspierającej atmosferze.
Informacje o doświadczeniu:
Oferuję także opracowywanie nut do piosenek i utworów, które chcesz zagrać. Na podstawie Twoich preferencji muzycznych przygotowuję indywidualne aranżacje, dostosowane do Twojego poziomu umiejętności oraz stylu gry. Dzięki temu możesz wykonywać ulubione utwory w wersji, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom.
Informacje o doświadczeniu:
Moje lekcje akordeonu to kompleksowe podejście do nauki, które łączy technikę z kreatywnością. Rozpoczynam od dokładnej analizy umiejętności i celów ucznia, aby dostosować program nauczania do jego indywidualnych potrzeb. Podczas zajęć skupiam się nie tylko na grze z nut, ale również na rozwijaniu umiejętności improwizacji oraz interpretacji utworów. Dla dzieci przygotowuję specjalne ćwiczenia umuzykalniające, które w przystępny sposób wprowadzają je w świat muzyki przyjemnością.
Gorlice
Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Music and Arts Private University of Vienna (MUK), gdzie miałem okazję uczyć się pod okiem znakomitych pedagogów, takich jak dr hab. Daniel Lis i prof. Grzegorz Stopa. Moje doświadczenie obejmuje liczne występy na scenach Polski, Austrii, Włoch i Słowacji, co pozwala mi przekazywać uczniom praktyczne wskazówki dotyczące gry na akordeonie oraz radzenia sobie z tremą.
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem
Graj na akordeonie bez wychodzenia z domu!!
Przedmiot:
Gra na akordeonie
Cena
80 zł/60 min
Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.
5+
Gra na fortepianie, Dla dzieci
5+