Korepetycje - Luigi L. id: 11765

Luigi L.

160 zł/60 min
160 zł/60 min

Hi everyone! My name is Luigi Leoni, I'm 43 years old and I live in Wroclaw, Poland. I love teaching, I do it with great passion and I have students from all over the world. I am also a professional guitarist and session player in the recording studio. I love blues, soul, funk, jazz and pop music. I also listen to a lot of classical music.

Luigi L. 5.0(opinie: 5)

Hi everyone! My name is Luigi Leoni, I'm 43 years old and I live in Wroclaw, Poland. I love teaching, I do it with great passion and I have students from all over the world. I am also a professional guitarist and session player in the recording studio. I love blues, soul, funk, jazz and pop music. I also listen to a lot of classical music.

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne
Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Learn how to play Acoustic or Electric Guitar (Rock - Blues - Soul - Funk - Jazz - Blues - Pop), with clear and enjoyable lessons in English or Italian.
Whether you are just starting off and want to learn a few songs to play with friends, or if you are looking to take your playing to the next level, I can help you!

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Wrocław, Stare Miasto , Stare Miasto I, ul. Swidnicka
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

I started my teaching activity more than 15 years ago. Since then I have taught in the most prestigious Italian music schools and abroad.
I graduated at Saint Louis College of Music in Rome, the most important Italian modern music school, where I also had the honor of working as a teacher.
Lessons with me are never boring or too complicated. I teach clearly and pleasantly.
I will be able to inspire you and accompany you in the discovery of the wonderful world of music, teaching you the songs you have always dreamed of playing!
I provide the guitar methods in pdf format and small video tutorials recorded by me after each lesson.

Wykształcenie:
Saint Louis College of Music - Rome, Bachelor, 2009
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

5 opinie o Luigi L.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

4

Karolina

5+

08.04.2024

Gra na gitarze, Kursy specjalistyczne

5+

Bardzo polecam , pełen profesjonalizm, konkretny, wysoka kultura osobista.
Magdalena

5+

21.02.2021

Gra na gitarze, Dla początkujących

5+

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Luigi. To niezwykle odpowiedzialny korepetytor, skoncentrowany na osiąganiu od samego początku prawidłowych nawyków w grze na gitarze, pomagający w osiąganiu efektów już od pierwszych lekcji. Luigi doskonale wszystko tłumaczy. Docenia też najmniejsze nawet sukcesy ucznia. Bardzo polecam tego korepetytora! Magdalena
Dawid

5

03.07.2020

Gra na gitarze, Kursy specjalistyczne

5

Very professional attitude. The lessons are in nice atmosphere and I can see progress when I play. I recommend
Krzysztof

5+

30.05.2020

Gra na gitarze, Poziom podstawowy

5+

Nauczyciel na w pełni zasłużoną piątkę! Uczę się gry a gitarze od dłuższego czasu z różnymi efektami, natomiast nigdy tak szybko nie szedłem do przodu jak z Luigi. Nauczyciel na bieżąco sprawdza moje postępy i przygotowuje ćwiczenia bardzo dobrze dostosowane do mojego poziomu. Odpowiada na wszystkie pytania i niejasności. Jest bardzo cierpliwy. Sprawnie korzysta z technologii i Internetu i zaskakująco dobrze potrafi wykorzystać tę formę kontaktu. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu!
Marco van Wetering

5+

08.05.2020

Gra na gitarze, Poziom podstawowy

5+

Excellent teacher. Provides self-made examples on videos, provides theory content, patient, friendly, and professional. I would recommend to anyone learning to play the guitar.
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Jacek G. id: 19938

Jacek G.

Korepetytor z przedmiotów ścisłych oraz angielskiego i niemieckiego. Przygotowuję do egzaminu 8-klasisty, matury podstawowej i rozszerzonej. Pomagam opanować bieżący materiał :) * Zajmuję się również muzyką - zapraszam na naukę gry na gitarze :) * Zawodowo pracuję jako Software Tester - zapraszam na autorski kurs na Testera Manualnego ISTQB :)

5
200zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Piotr P.

50 zł/60 min

Wszystkie profile