Marcin Dąbrowski  korepetytor  Języka angielskiego online

Sprawdzony korepetytor

Marcin Dąbrowski

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem magistrem filologii angielskiej UMK, z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka dzieci i młodzieży, a od roku 2024 także osób dorosłych. Angielski jest dla mnie ogromną pasją, towarzyszy mi on na co dzień.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Marcin Dąbrowski 5.0(opinie: 6)

Jestem magistrem filologii angielskiej UMK, z 7-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka dzieci i młodzieży, a od roku 2024 także osób dorosłych. Angielski jest dla mnie ogromną pasją, towarzyszy mi on na co dzień.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

  • Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie
  • Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności
  • Wydajność pracy

Przedmioty

Język angielski

Język angielski

Poziomy nauczania

  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Kursy uniwersyteckie
  • Przygotowanie do szkoły
  • Szkoła średnia
  • Konwersacje
  • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
  • Poziom B1-B2 (Intermediate)
  • Gramatyka
  • Poziom podstawowy
  • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Konkurs przedmiotowy
  • Przygotowanie do FCE
  • Szkola średnia (profil podstawowy)
  • Szkola średnia (profil rozszerzony)

Informacje o doświadczeniu:

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie dobierając odpowiednio materiały, przekazuję wiedzę w jaki sposób uczyć się, żeby mieć postępy. Kładę nacisk na regularność, która jest najistotniejsza w języku. Staram się, aby każda lekcja była angażująca, a uczeń miał po niej faktyczne poczucie rozwinięcia konkretnych umiejętności. Zwracam też uwagę i omawiam na nawyki pozornie nie mające związku z nauką języka, jak np. ilość i jakość snu, czy czynności wykonywane bezpośrednio przed nauką.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Podczas zajęć kładę nacisk na poprawną wymowę, która jest niezbędna w komunikacji. W szkołach niestety ten element jest często pomijany lub poświęcane jest na niego bardzo niewiele czasu.
Kluczem do nauki języka jest jego używanie, więc stawiam na minimalne użycie języka ojczystego lub lekcję w całości po angielsku, wg życzenia klienta. Pomogę pozbyć się blokady w mówieniu. Na każdej lekcji stosuję ok. 5-min przerywnik w postaci ćwiczeń na zwiększających poziom koncentracji czy poprawiających pamieć.
Wiele osób nie wie jak się skutecznie uczyć, a metody szkolne nie przynoszą efektu, dlatego na pierwszej lekcji oprócz sprawdzenia poziomu języka, określam największe wyzwania z nim związane i wspólnie z klientem omawiam metody jego nauki. Stawiam na growth mindset - doceniam każdy, nawet najmniejszy krok do przodu. Języka możemy szybko nauczyć się w każdym wieku, tylko trzeba dobrze do tego podejść.
Korzystam z własnych materiałów lub tych, które posiada uczeń. Zależnie od preferencji ucznia mogę zadawać dodatkowe zadania.
Zachęcam do kontaktu.

Wykształcenie:
Uniwersytet Mikołaja Kopernika, magister, 2021
Kierunek studiów/specjalność:
Filologia angielska
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

6

Mariola

5+

21.04.2026

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Współpraca z panem Marcinem przebiega bardzo dobrze. Dzieci są zadowolone. Chcą się uczyć. Pan korepetytor zawsze jest przygotowany do zajęć. Polecam
Anna

5+

17.04.2026

Język angielski, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Współpraca z panem Marcinem przebiegła bardzo dobrze, syn poprawił oceny. Polecam.
Ewa

5+

21.03.2026

Język angielski, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Pan Marcin jest świetnym nauczycielem . Zawsze w 100% przygotowany do lekcji , cierpliwy a jednak wymagający . Syn bardzo poprawił konwersacje , po pół roku nauki poprawił ocenę z 3 na 5 z angielskiego .
Łukasz

5+

11.03.2026

Język angielski, Poziom B1-B2 (Intermediate)

5+

Współpraca z Panem Marcinem przebiegła bardzo dobrze.
Ewa Teresa G.

5+

21.07.2025

Język angielski, Szkola średnia (profil rozszerzony)

5+

Switeny nauczyciel!Przekazuje wiedze w bardzo przystepny i latwy do zrozumienia

Odpowiedź:

Dziękuję za miłe słowa :)

Agnieszka

5+

23.02.2025

Język angielski, Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

5+

Bardzo fajna współpraca. Super akcent. Korepetycje na bardzo dobrym poziomie odpowiadającym naszym wymaganiom.
Pokaż więcej opinii»
Grafik zajęć korepetytora

kwi 26-maj 2, 2026

nie26
pon27
wto28
śro29
czw30
pią1
sob2
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów