
Maria Tomasik
Jestem absolwentka liceum o profilu humanistycznym. Uczę sie japońskiego samodzielnie od 4 lat, w tym roku planuję zdawac N1 który jest najwyższym poziomrm JLPT. Laureatka 5 miejsca 44 konkursu krasomówczego w j. Japońskim
Jestem absolwentka liceum o profilu humanistycznym. Uczę sie japońskiego samodzielnie od 4 lat, w tym roku planuję zdawac N1 który jest najwyższym poziomrm JLPT. Laureatka 5 miejsca 44 konkursu krasomówczego w j. Japońskim
Informacje o doświadczeniu:
Lekcje na dowolnym poziomie i od zera konwersacje, lelcje grupowe, lekcje pisma, lekcje tylko po japońsku/hybrydowe z uzyciem polskiego, analiza tekstów piosenek, książek, czytanek, przygotowanie do jlpt.
Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Nauka z nauczycielem służy głównie do wspomożenia pracy własnej - bez niej nie będzie efektow w przypadku jezyka jak japoński.
cze 24-cze 30, 2026