Szymon Huptyś
Jestem filologiem i językoznawcą.
Jestem filologiem i językoznawcą.
Informacje o doświadczeniu:
Jestem filologiem i językoznawcą, a łacina jest językiem, z którym pracuję od ponad 20 lat.
Często z tym przedmiotem jest tak, że faza zainteresowania, a nawet fascynacji przeradza się w fazę zakłopotania, przytłoczenia i frustracji. Wspólnie damy radę sprawić, aby zagadnienia z języka łacińskiego zaczęły być nie tylko jasne, ale i interesujące!
Kraków
Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.
Ukończyłem filologię klasyczną, filologię słowacką, Comparative Indo-European Linguistics oraz studia doktoranckie z zakresu językoznawstwa.
Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.
5
Język łaciński i kultura antyczna, Przygotowanie do matury podstawowej
5
maj 22-maj 28, 2026