Korepetycje - Agnieszka S. id:13261

«Absolwentka chemii z ponad 10-letnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji»

50 zł/60 min

Agnieszka S.

id: 13261

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Poziom:

magister

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie

Nie potrafisz poradzić sobie z zawiłościami chemii? Trudne tematy wydają się niezrozumiałe, a zaległości się piętrzą? A może chcesz skutecznie powtórzyć materiał przed sprawdzianem lub egzaminem? Chętnie pomogę w zwalczeniu wszystkich tych problemów i w pokazaniu, że chemia wcale nie musi być trudna! Jestem magistrem chemii i od ponad 10 lat z powodzeniem wspieram uczniów w "walce" z tym przedmiotem. Posiadam niezbędne materiały, testy i opracowania, które pomagają w lepszym zrozumieniu chemii i przygotowaniu się do klasówki, sprawdzianu oraz egzaminu maturalnego. Prowadzę zajęcia indywidualne oraz grupowe w zależności od potrzeb uczniów. Pomagam także w odrabianiu prac domowych. Serdecznie zapraszam!

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Nie potrafisz poradzić sobie z zawiłościami chemii? Trudne tematy wydają się niezrozumiałe, a zaległości się piętrzą? A może chcesz skutecznie powtórzyć materiał przed sprawdzianem lub egzaminem? Chętnie pomogę w zwalczeniu wszystkich tych problemów i w pokazaniu, że chemia wcale nie musi być trudna! Jestem magistrem chemii i od 10 lat z powodzeniem wspieram uczniów w "walce" z tym przedmiotem. Posiadam niezbędne materiały, testy i opracowania, które pomagają w lepszym zrozumieniu chemii.

2 opinie ze średnią oceną 5

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji z Panią Agnieszką.

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Współpraca z Pani Agnieszką rusza się w bardzo pozytywnym kierunku, porównując z innymi korepetytorami których mieliśmy - są postępy, Pani dobrze tłumaczy. Także jesteśmy zadowoleni

Podobne ankiety Poznań

30zł/60 min
5
40zł/60 min

Agata W.

Hej, jeśli masz trudności z matematyka, biologia lub chemia lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę zapraszam na korepetycje online!

40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Agnieszka S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Poznań i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 50 zł/60 min.