Korepetytor Matematyki – Martyna B.

Przedmioty:

Wynagrodzenie:

50 Zł/god

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:


Przedmioty:

Wykształcenie:

Politechnika Gdańska

Wiek:

18-25

Poziomy:

Przygotowanie do matury podstawowej, Przygotowanie do matury rozszerzonej, Egzamin 8-klasisty, Szkoła średnia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Miejsce lekcji:

U korepetytora:

Lekcje online:


Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Korepetycji z matematyki udzielam od ponad 3 lat. Na lekcjach oferuję bardzo przyjazną atmosferę, własne materiały, prace domowe. Przygotowuje do matury podstawowej, egzaminu po 8. klasie. Pomagam również w odrabianiu prac domowych czy w przygotowaniu do sprawdzianów.

O sobie:

Dzień dobry,
udzielam korepetycji od dobrych 3 lat, dzieciom w różnym wieku, poczynając od klas 1-3 kończąc na przygotowaniu do matury. Na zajęciach korzystamy z materiałów przygotowanych przeze mnie, zadaje prace domowe uczniom. Oprócz przygotowania do matury podstawowej z matematyki oraz przygotowania do egzaminu po 8. klasie podstawówki; przygotowuję do sprawdzianów, kartkówek i pomagam przy odrabianiu pracy domowej. Dodatkowo, moje zajęcia polegają na obustronnej pracy, tzn. jeżeli uczeń nie odrabia prac domowych, lub nie przygotowuje się do zajęć, to dziękujemy sobie za zajęcia. Ze względu na stratę mojego czasu jak i pieniędzy rodziców. Ze względu na studia dzienne, przyjmuję uczniów tylko u mnie w domu. Zapraszam do kontaktu :)

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Martyna B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:
  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.

Podobne ankiety