Korepetycje - Olgierd J. id: 14453

Olgierd J.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Korepetytor z matematyki i fizyki, prowadzę lekcje z zakresu szkoły podstawowej i liceum. Przygotowania do matury i egzaminu 8-klasisty.

Olgierd J. 5.0(opinie: 8)

Korepetytor z matematyki i fizyki, prowadzę lekcje z zakresu szkoły podstawowej i liceum. Przygotowania do matury i egzaminu 8-klasisty.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Matematyka jest moja pasją, dodatkowo posiadam umiejętności przekazywania tej wiedzy. Mam duże doświadczenie w przekazywaniu wiedzy z zakresu matematyki, niezależnie od wieku. W młodości z sukcesami nauczałem swoje młodsze rodzeństwo i znajomych.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Oliwa

Przymorze Małe

U korepetytora:
Nie
Online:
Nie

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Interesuję się naukami ścisłymi, lecz moimi największymi zainteresowaniami jest matematyka i fizyka. Tłumaczenie innym różnych zagadnień czy pojęć matematycznych i fizycznych sprawia mi przyjemność i satysfakcję.

Uczę jedynie w języku polskim. Mam duże doświadczenie z pracą z dziećmi i młodzieżą. Od dwóch lat uczę dzieci i młodzież matematyki i fizyki z dużą cierpliwością i zapałem.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, licencjat, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

8 opinie o Olgierd J.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

5

Danuta

5+

22.08.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Mam bardzo dobrą opinię o Panie Olgierdzie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z Pana. 5 z plusem.... więcej»
Justyna

5

27.06.2023

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Mam bardzo dobrą opinię. Syn jest bardzo zadowolony i bierzemy pod uwagę, żeby kontynuować we wrześniu. Ocena 5.... więcej»
Dorota

5+

08.12.2021

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Polecam korepetycje z Panem Olgierdem! Cierpliwy, wyrozumiały. Złapał fajny kontakt z synem i jest nadzieja na zaliczony egzamin, mimo zaległości po zdalnym nauczaniu... więcej»
Mateusz

5+

30.10.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Z korepetycji z jesteśmy zadowoleni.... więcej»
Małgorzata

5+

20.10.2019

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Bardzo jestem zadowolona. Pan Olgierd jest super korepetytorem. Polecam!... więcej»
Eliza

5

14.10.2019

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Sympatyczny młody człowiek, cierpliwie tłumaczy materiał, pełen zapału, punktualny i systematyczny.... więcej»
Agnieszka

5

26.04.2019

Matematyka, Szkoła średnia

5

Olgierd jest sympatycznym mężczyzną . Córka miała 2 zajęcia i jest bardzo zadowolona. Olgierd wszystko cierpliwie tłumaczy, posiada umiejętność przekazywania wiedzy. Napewno jeszcze będziemy korzystały z Jego pomocy.... więcej»
Marzena

5+

25.04.2019

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Korepetytor godny polecenia! Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Marta K. id: 51121

Marta K.

Korepetytor z matematyki, przygotowuję do sprawdzianów, egzaminów oraz pomagam z opanowaniem bieżącego materiału.

100zł/60 min
Tymoteusz W. id: 109916

Tymoteusz W.

Jestem Tymek, studiuję Finanse - II rok. Od lat interesują mnie tematy związane z szeroko pojętą ekonomią. Matematyka na niezłym poziomie towarzyszy mi od dawna: gimnazjum, liceum, studia. Przez te lata znalazłem w niej pewną naturalność, którą chcę się z Tobą podzielić! Maturę z matematyki zdałem całkiem przyzwoicie (nie chwaląc się ;)

70zł/60 min
Natalia K. id: 52975

Natalia K.

Jestem doświadczonym korepetytorem z pasją do matematyki. Moje podejście opiera się na indywidualnych potrzebach ucznia, dostosowując materiał i metodę nauczania do jego poziomu i stylu uczenia się.

5
80zł/60 min
Antoni S. id: 53505

Antoni S.

Jestem studentem Politechniki Gdańskiej uczący się na drugim roku studiów inżynierskich. Matematyka oraz przedmioty ścisłe to przedmioty, w których czuje się bardzo dobrze. Nie jest dla mnie problemem kontakt z młodszymi.

5
70zł/60 min
Rafal R. id: 52656

Rafal R.

Matmę zawsze używałem jako przedmiot do zrelaksowania się. Uważam, że każdy jest w stanie się go nauczyć, tylko nie każdy miał okazję w dobry sposób do niej podejść. Umówmy się na pierwszą lekcję a zobaczysz, że matma jest fajna i zrozumiała! :D

70zł/60 min