Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyGramatykaPoziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2 (Intermediate)Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem studentką Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Udzielam korepetycji od ponad 2 lat. Uczę matematyki, fizyki oraz angielskiego. Staram się pokazać, że nauka nie musi być nieprzyjemna. Na zajęciach indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, przygotowuje zestawy materiałów specjalnie pod konkretną osobę. Zależy mi na tym, aby na zajęciach ze mną każdy czuł się dobrze, bo stres nie wspomaga przyswajania wiedzy. Jestem cierpliwa i wyrozumiała, ale również stanowcza, dzięki czemu wspólna praca jest produktywna, a czas dobrze wykorzystany.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem absolwentką klasy matematyczno-informatyczno-fizycznej, uczę matematyki od 2 lat. Moi uczniowie osiągali wysokie wyniki na testach gimnazjalnych (ok. 90% z części matematycznej). Zajmowałam się również przygotowywaniem do matury podstawowej z matematyki oraz tłumaczeniem zagadnień młodszym dzieciom (szkoła podstawowa). Staram się jak najprzystępniej przekazywać wiedzę w tej dziedzinie.

Fizyka - informacje o doświadczeniu:

Jestem absolwentką klasy matematyczno-informatyczno-fizycznej, uczę fizyki od 2 lat. Na teście gimnazjalnym moi uczniowie osiągali bardzo wysokie wyniki z części przyrodniczej (ok. 90%). Staram się pokazać, że fizyka może być ciekawa.

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Angielskiego uczę się od najmłodszych lat. Jestem biegła w mowie i piśmie. Mam certyfikat ACERT (poziom B2), zdałam go na maksymalną ocenę 5. Chętnie pomogę w przygotowaniu do matury podstawowej, testów ósmoklasisty oraz nauczę młodsze dzieci podstaw języka.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pani Natalia bardzo fajny i profesjonalny korepetytor. Jestem bardzo zadowolona. Współpracujemy na stale

Fizyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Jestem zadowolony. Polecam!

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pani Natalia to osoba niezwykle opanowana i rzetelnie podchodząca do swojej pracy. Pani Natalia potrafiła zainteresować dziecko zajęciami. Lekcje z Korepetytorką są ciekawe, motywujące do pracy.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Natalia M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Matematyka
 3. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 50 Zł/god.