Korepetycje - Filip S. id:15122

«Inżynier technologii chemicznej, absolwent Politechniki Warszawskiej.»

100 zł/60 min

Filip S.

id: 15122

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska

Poziom:

inżynier

Rok ukończenia:

2019

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Poziom podstawowy

O sobie

Ukończenie studiów na Politechnice Warszawskiej w kierunku technologii chemicznej pozwala mi na przekazywanie rzetelnej wiedzy z chemii i matematyki dążąc do pełnego zrozumienia przez ucznia omawianego materiału.

Przeszedłem szkolenie z określania typów osobowości wg klasyfikacji DISC, dzięki czemu dopasowuję charakter lekcji do indywidualnych potrzeb i możliwości uczniów, starając się optymalizować proces nauczania, dbając przy tym by zajęcia były nie tylko pożyteczne, ale i przyjemne.

Opinie klientów

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Pan Filip to najlepszy korepetytor jakiego spotkałam. Zaangażowany, z bardzo dobrym i pozytywnym podejściem do ucznia/dziecka, potrafiący zrozumiale wyłożyć materiał, przygotowany do zajęć i punktualny. Bardzo polecam korzystanie z jego wiedzy. Pozdrawiam Beata N.

Podobne ankiety Warszawa

Samuel K.

Korepetycje z matematyki IB, matematyka na poziomie, matematyka IGCSE, matematyka SAT, korepetycje z matematyki i geometrii w języku angielskim

4.9
140zł/60 min

Rafał B.

Przygotowuję zarówno do sprawdzianów jak i egzaminów ale przede wszystkim do wykorzystywania zdobytej wiedzy w praktyce!

5
120zł/60 min

Kamil D.

Jestem absolwentem Matematyki na Uniwersytecie Warszawskim. Jestem również wychowawcą kolonijnym z doświadczeniem w pracy z dziećmi.

100zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Filip S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
  2. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 100 zł/60 min.