Korepetycje - Kamila K. id: 15256

Kamila K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Kamila K.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Głęboczka

U korepetytora:
Kielce, Głęboczka, świętokrzyskie
Online:
Nie

O sobie:

Prowadzę mobilna firme językowa- SPECIAL ENGLISH EDUCATION z możliwością dojazdu do klienta. Uczę dzieci z różnymi zaburzeniami tj. Zespół Asprgera, autyzm, ADHD i inne.
Prowadzę kursy z j.angielsku w ramach projektu unijnego we współpracy z O.K. Centrum Języków Obcych w Lublinie. Zajęcia dostosowuje indywidualnie do potrzeb i możliwości każdego ucznia. Pracuje z komputerem na którym mam również programy do nauki jezyka, z obrazkami, piosenkami itd. Dziecko może wybrać coś co to zainteresuje i w ten sposób,,polubić " j.angielski.

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, magister, 2009
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Oliwia Z. id: 115119

Oliwia Z.

Mam na imię Oliwia, obecnie studiuję i udzielam korepetycji, chętnie pomogę ci z językiem angielskim zarówno w rozmowie jak i gramatyce.

60zł/60 min
Paulina L. id: 10816

Paulina L.

Od 15 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego. Nauczam na poziomie szkoły podstawowej, technikum i liceum. Przygotowuję do egzaminu.

5
50zł/60 min
Albina P. id: 34330

Albina P.

Jestem studentką III roku i stopnia. Możliwy dojazd do ucznia jak i lekcje zdalne.

50zł/60 min
Yana S. id: 24720

Yana S.

Jestem korepetytorem z angielskiego.

40zł/60 min
Jakub G. id: 39449

Jakub G.

Studiuje Lingwistykę Stosowaną, obecnie jestem na II roku. Bardzo lubię uczyć i dzielić się wiedzą. Jestem energiczną i miłą osobą.

40zł/60 min