Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury rozszerzonejSzkoła średnia

O sobie:

Specjalizuję się w nauczaniu licealistów oraz przygotowywaniu ich do matury na poziomie rozszerzonym. Pozwala to skupić całą moją uwagę na tym szczególnym okresie nauki, tak ważnym dla przyszłości uczniów, którzy lada moment wkroczą na drogę samodzielnej nauki podczas niełatwych studiów z zakresu medycyny, farmacji, weterynarii, czy kierunków ścisłych. Stosuję nowoczesne metody nauczania z elementami coachingu, dzięki którym młodzi ludzie uczą się określać i osiągać swoje cele, co znacznie ułatwia im wybór dalszej życiowej drogi oraz radzenie sobie z wyzwaniami w przyszłości.

Jestem niezwykle wymagająca w stosunku do uczniów, ale jeszcze bardziej wobec siebie. Nieustannie uczę się i rozwijam po to, by jak najlepiej przekazywać wiedzę i motywować młodych ludzi do nauki. Dzięki temu moi podopieczni osiągają wysoki poziom satysfakcji nie tylko z powodu swoich ocen i wyników egzaminu, ale także w innych obszarach ich życia.

Cztery zdania do ucznia: Jeżeli masz zamiar tylko "chodzić na korepetycje" szkoda naszego czasu oraz pieniędzy Twoich rodziców. Jeżeli natomiast chcesz uczyć się chemii z przyjemnością i wiedzieć, po co to robisz zapraszam na lekcje do mnie. Każdy podopieczny jest dla mnie tak samo ważny, dlatego indywidualnie dostosowuję metody nauczania oraz tempo pracy. Mam nadzieję, że będę miała szansę Cię poznać i zdecydujesz się dołączyć do grona moich niezwykłych uczniów.

W związku z tym, jak ważna jest dla mnie efektywność oraz ochrona środowiska od 2019 roku prowadzę lekcje wyłącznie on-line. Dzięki temu:
- licealista może uczyć się przy zastosowaniu nowoczesnych metod niezależnie od miejsca swojego zamieszkania,
- nie ma ryzyka przeniesienia chorób na ucznia, nie ma zatem potrzeby odwoływania lekcji w okresie grypowym,
- oszczędzamy cenny czas i pieniądze przeznaczone na dojazdy,
- przyczyniamy się do ochrony środowiska ograniczając emisję spalin.

O mnie
Jestem korepetytorką z ponad 10-letnim doświadczeniem. Swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam jeszcze w liceum, kiedy to koleżanki z klasy nie nadążały z przerabianiem materiału i pomagałam im nadrobić zaległości. Od tamtej pory udzielanie korepetycji przewija się przez moje życie nieustannie. W 2013 roku uzyskałam tytuł magistra chemii broniąc pracę dotyczącą badań elektrochemicznych nad biomateriałami stosowanymi do implantów kości.

Chemia to moja pasja, która zrodziła się jeszcze w gimnazjum dzięki niezwykłej nauczycielce, której zależało na tym, abyśmy zrozumieli ten niełatwy przedmiot. Drugą moją pasją jest nieustanny rozwój i przekazywanie wiedzy w przystępny sposób. Nie ma dla mnie nic piękniejszego niż uczeń, który kończy lekcję z poczuciem satysfakcji i uśmiechem na twarzy.

Odzew klienta

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

Pani Izabela bardzo profesjonalny korepetytor. Jestem zadowolona.

Chemia, Szkoła średnia

Syn jest zadowolony ze współpracy, wyniki znacznie się polepszają. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze!

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

Pani Izabella jest bardzo miłą i dobrą korepetytorką. Jestem zadowolona z korepetycje, które kontynuujemy i nadal. Ma zawsze dobry materiał przygotowany do lekcji.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Robert A.

100 Zł/god

Marta K.

70 Zł/god

Mateusz L.

80 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Izabela S. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Szkoła średnia
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 90 Zł/god.