Korepetycje - Marlena L. id:17410

Marlena L.

60za 60 min

Marlena L.

«Korepetytorka języka polskiego z wieloletnim doświadczeniem. Pasjonatka i profesjonalistka.»

Przedmioty

Język polski

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Podchorążych, Toruń

Lekcje online:

tak

O sobie

Drodzy Maturzyści!!!!
Zapraszam na korepetycje lub kursy języka polskiego .
Wieczorem lepiej pisać niż dzwonić, bo okupuję klub fitness, ale każdemu odpiszę.

Jestem profesjonalistką z duuuużym i wieloletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą, umiejętnościami pedagogicznymi wszelkiego rodzaju, otwartą wciąż na rozwój i wszelkie nowości czy zmiany. Pracowałam dłuuuugo w różnych typach szkół. Nauczałam języka polskiego, kultury języka i retoryki dziennikarskiej. Uczę z pasją, czego doświadczycie od pierwszych chwil spędzonych ze mną. Spróbujcie! Pierwsze spotkanie jest darmowe. Dostosowuję się elastycznie do potrzeb każdego mojego ucznia, tworząc z nim jedyny w swoim rodzaju duet. Wspieram tych, którzy tego potrzebują i popycham do pracy leniwych, pakuję wiedzę do głowy nic nie wiedzącym i nakazuję rzucić w kąt książki przerażonym prymusom perfekcjonistom. Wiem, co robię od początku do końca i czuwam nad Waszym rozwojem nie tylko intelektualnym, gdyż potrafię również zadbać o Waszą psychikę. Prowadzę kanał edukacyjny, piszę i wydaję książki.
Na moich lekcjach nikt się nie nudzi , bo ja sama je lubię. Często dobrze się razem bawimy, gdyż zabawa jest najlepszą formą nauki.

1.Nauczę Was pisać wypracowanie maturalne na najwyższe noty. Sama jestem pisarką.

2.W przystępny i czasami zabawny sposób przekażę wiedzę na temat lektur, których nie znacie i nie lubicie, oraz wszelką inną przydatną na maturze z języka polskiego, np. z teorii i historii literatury, gramatyki języka polskiego, kultury języka.

3.Zainspiruję Was do korzystania ze współczesnych zdobyczy technicznych w celu wszelkiego rozwoju związanego z kulturą w szerokim tego słowa znaczeniu.

4.Pomogę zdać maturę z polskiego na najwyższe noty. To też dotyczy poziomu rozszerzonego. Dodam, że mój uczeń zdał rozszerzenie na 100 procent, a wielu na ponad 90.

5.Nuczę Was mówić swobodnie na dowolny temat. Ukończyłam, poza filologią polską, Podyplomowe Studium Public Relations, więc znam się między innymi na wykorzystywaniu systemu znaków niewerbalnych w wypowiedzi ustnej oraz wystąpieniach publicznych.

6. Poznam Wasze braki i mocne strony szybko. Wspólnie podejmiemy decyzję w jaki sposób jedne zlikwidować a drugie wykorzystać.

7. Zmotywuję Was do pracy, pokazując jak wspaniale jest teraz przygotowywać się do matury z języka polskiego i tego nauczać.
Zapraszam do kontaktu.

Wykształcenie:

Uniwersytet Mikołaja Kopernika, magister, 1990

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 20 lat