Korepetycje Chemii – Dorota C.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 2 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie (2014)

Poziom:

magister inżynier

Rok ukończenia:

2014

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasa

O sobie:

Moje doświadczenie w nauczaniu wynosi 2 lata. W tym czasie udzielałam korepetycji z nauk ścisłych zarówno na poziomie podstawowym, jak i pomagałam w przygotowaniu do egzaminów na studiach (chemia nieorganiczna, chemia fizyczna). Z racji ukończonych studiów specjalizuję się w dziedzinie chemii (szczególnie chemii fizycznej i nieorganicznej). Na swoim koncie posiadam publikacje w czasopismach polskich, jak i zagranicznych. Ponadto byłam członkiem zespołu w międzynarodowych projektach badawczych, a także poszerzałam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w warsztatach naukowych w Nottingham (UK) oraz Pretorii (RPA).
W zależności od potrzeb zadania przygotowuję sama lub pomagam w zrozumieniu i rozwiązywaniu problemów z podręcznika. Wszelkie pomoce zawsze są przeze mnie wcześniej drukowane tak, aby uczeń nie tracił czasu na zbędne pisanie. W razie trudności z zadaniami domowymi pomagałam uczniom również doraźnie (zazwyczaj mailowo lub telefonicznie). Jeśli realizowałam z uczniem materiał z lekcji starałam się wplatać w lekcję lub zadawać do domu inne, ciekawe zadania tak, aby chociaż w małym stopniu "umilić" naukę i pokazać, że tematy realizowane na lekcji nie zawsze muszą być nudne :)

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Kraków

Patrycja S.

40 Zł/god

Grzegorz S.

40 Zł/god

Urszula K.

50 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Dorota C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Kraków i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 50 Zł/god.