Korepetycje - Agata F. id:18521

«Uczę języka rosyjskiego i matematyki.»

60 zł/60 min

Agata F.

id: 18521

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski

Poziom:

magister

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Kursy uniwersyteckie Konwersacje Gramatyka Przygotowanie do GMAT, GRE Studia zagraniczne Kursy specjalistyczne Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Oferuję lekcje języka rosyjskiego na dowolnym poziomie. Posiadam certyfikat biegłej znajomości języka wydany przez Instytut im. A.S. Puszkina w Moskwie oraz dyplom nauczyciela języka rosyjskiego. Ukończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przygotowanie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz kontakt z żywym językiem na co dzień - mój mąż jest rosyjskojęzyczny. Pomogę w lekcjach, przygotuję do egzaminów i do matury. Oferuję również konwersacje na tematy związane z Rosją i kulturą rosyjską. Zapewniam własne materiały. Obecnie daję lekcje przez Skype. Specjalna promocja wakacyjna: 60 zł za 60 minut. Koszt kursu składającego się z 10 lekcji (60 minut) do wykorzystania w dogodnych dla Państwa godzinach do połowy sierpnia - zaledwie 450 zł (oszczędzają Państwo 150 zł). Koszt kursu składającego się z 20 lekcji to zaledwie 800 zł. (Oszczędzają Państwo aż 400 zł). Miła atmosfera. Staram się aby lekcje były interesujące, a nauka była przyjemnością.

Oferuję również korepetycje z matematyki. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Wytłumaczę matematykę każdemu, dziecku i studentowi. Jestem cierpliwa, nauka ze mną odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pomagam przygotować się do klasówek, egzaminów, również do matury, a także pomagam opanować bieżący materiał. Potrafię sprawić, że matematyka stanie się ulubionym przedmiotem ucznia, dla którego zawsze była piętą Achillesa. Promocja wakacyjna: 60 zł za 60 minut. Koszt kursu składającego się z 10 lekcji (60 minut) do wykorzystania w dogodnych dla Państwa godzinach do połowy sierpnia - zaledwie 450 zł (oszczędzają Państwo 150 zł). Koszt kursu składającego się z 20 lekcji to zaledwie 800 zł. (Oszczędzają Państwo aż 400 zł). Obecnie lekcje odbywają się przez Skype. Przesyłam potrzebne materiały. Serdecznie zapraszam! Mogę uczyć matematyki również osoby rosyjskojęzyczne.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Mam wieloletnie doświadczenie, jestem cierpliwa, nauka ze mną odbywa się w przyjaznej atmosferze. Pomagam przygotować się do klasówek, egzaminów, również do matury, a także pomagam opanować bieżący materiał. Promocja letnia: 60 zł za 60 minut. Koszt kursu składającego się z 10 lekcji (60 minut) do wykorzystania w dogodnych dla Państwa godzinach do połowy sierpnia to zaledwie 450 zł (oszczędzają Państwo 150 zł). Przesyłam potrzebne materiały. Mogę uczyć również osoby rosyjskojęzyczne.

Język rosyjski - informacje o doświadczeniu:

Oferuję lekcje języka rosyjskiego na dowolnym poziomie. Posiadam certyfikat biegłej znajomości języka wydany przez Instytut im. A.S. Puszkina w Moskwie oraz dyplom nauczyciela języka rosyjskiego. Ukończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przygotowanie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz kontakt z żywym językiem na co dzień - mój mąż jest rosyjskojęzyczny. Pomogę w lekcjach, przygotuję do egzaminów i do matury.

Opinie klientów

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Serdecznie polecam!Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Każda lekcja jest doskonale przygotowana.

Podobne ankiety Warszawa

5
50zł/60 min

Maciej M.

Student 2 roku UW na kierunku Finanse i Rachunkowość.

5
50zł/60 min
40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Agata F. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Język rosyjski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Kursy uniwersyteckie
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Przygotowanie do GMAT, GRE
 • Studia zagraniczne
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się online, stawka – 60 zł/60 min.