Korepetycje Matematyki, Języka rosyjskiego – Agata F.

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski

Poziom:

magister

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaKursy uniwersyteckieKonwersacjeGramatykaPrzygotowanie do GMAT, GREStudia zagraniczneKursy specjalistyczneDla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Oferuję lekcje języka rosyjskiego na dowolnym poziomie. Posiadam certyfikat biegłej znajomości języka wydany przez Instytut im. A.S. Puszkina w Moskwie oraz dyplom nauczyciela języka rosyjskiego. Ukończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przygotowanie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz kontakt z żywym językiem na co dzień - mój mąż jest rosyjskojęzyczny. Pomogę w lekcjach, przygotuję do egzaminów i do matury. Oferuję również konwersacje na tematy związane z Rosją i kulturą rosyjską. Zapewniam własne materiały, również wypożyczam filmy w języku rosyjskim. Niestety nie mam czasu na dojazdy, ponieważ mam zbyt wielu uczniów i dlatego lekcje prowadzę tylko u siebie w domu. Dogodna lokalizacja, tuż przy stacji metra Służew. 80 zł za 60 minut. Miła atmosfera. Istnieje też możliwość nauki w parach lub w małych grupach (cena do uzgodnienia). Staram się, aby lekcje były interesujące, a nauka była przyjemnością. Wykonuję również tłumaczenia; szybko, profesjonalnie i w korzystnej cenie. Przy dużej ilości stron możliwe upusty. Wycenę przesyłam od razu po zapoznaniu się z tekstem.

Oferuję korepetycje z matematyki. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Wytłumaczę matematykę każdemu, dziecku i studentowi. Jestem cierpliwa, nauka ze mną odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pomagam przygotować się do klasówek, egzaminów, również do matury, a także pomagam opanować bieżący materiał. Potrafię sprawić, że matematyka stanie się ulubionym przedmiotem ucznia, dla którego zawsze była piętą Achillesa. 80 zł za 60 minut. Możliwa nauka w parach lub w grupach trzyosobowych - cena do ustalenia. Dogodna lokalizacja, tuż przy stacji metra Służew. Serdecznie zapraszam! Mogę uczyć matematyki również osoby rosyjskojęzyczne.

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Oferuję korepetycje z matematyki. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu. Wytłumaczę matematykę każdemu, dziecku i studentowi. Jestem cierpliwa, nauka ze mną odbywa się w miłej i przyjaznej atmosferze. Pomagam przygotować się do klasówek, egzaminów, również do matury, a także pomagam opanować bieżący materiał. Potrafię sprawić, że matematyka stanie się ulubionym przedmiotem ucznia, dla którego zawsze była piętą Achillesa. 60 zł za 60 minut. Możliwa nauka w parach lub w grupach trzyosobowych.

Język rosyjski - informacje o doświadczeniu:

Oferuję lekcje języka rosyjskiego na dowolnym poziomie. Posiadam certyfikat biegłej znajomości języka wydany przez Instytut im. A.S. Puszkina w Moskwie oraz dyplom nauczyciela języka rosyjskiego. Ukończyłam filologię rosyjską na Uniwersytecie Warszawskim. Mam przygotowanie pedagogiczne, wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz kontakt z żywym językiem na co dzień - mój mąż jest rosyjskojęzyczny. Pomogę w lekcjach, przygotuję do egzaminów i do matury.

Podobne ankiety Warszawa

Adam W.

70 Zł/god

Milena Z.

60 Zł/god

Adam K.

60 Zł/god

5

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Agata F. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Język rosyjski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Kursy uniwersyteckie
 • Konwersacje
 • Gramatyka
 • Przygotowanie do GMAT, GRE
 • Studia zagraniczne
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 80 Zł/god.