Korepetycje - Paweł K. id: 18903

Paweł K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Posiadam tytuł licencjata, a obecnie ubiegam się o magistra.

Paweł K.

Jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Posiadam tytuł licencjata, a obecnie ubiegam się o magistra.

Przedmioty

Język angielski

Miejsce lekcji

U ucznia:

Barwinek

Bocianek

Osiedle Jagiellońskie

Osiedle Jana Czarnockiego

Osiedle Jana Kochanowskiego

Osiedle Świętokrzyskie

Ostra Górka

Pod Dalnią

Pod Telegrafem

Podkarczówka

Osiedle Sandomierskie

Sitkówka

Skrzetle

Słoneczne Wzgórze

Słowik

Szydłówek

Uroczysko

Wielkopole

Wietrznia

Zagórska Południe

Zagórska Północ

Zagórze

U korepetytora:
Kielce, Czarnów, Mieszka I
Online:
Nie

O sobie:

Jestem studentem filologii angielskiej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. W ubiegłym roku udało mi się uzyskać tytuł licencjata z wynikiem dobrym. W październiku rozpocząłem studia magisterskie. Udzielam korepetycji z języka angielskiego uczniom z klas szkół podstawowych co pomogło i wciąż pomaga mi wypracowywać w sobie takie cechy charakteru jak cierpliwość, sumienność czy odpowiedzialność. Szybko nawiązuję nowe kontakty, interesuję się sportem, muzyką oraz podróżowaniem. Jestem osobą otwartą i gotową na nowe wyzwania i pomysły.

Wykształcenie:
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, magister, 2020
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Albina P. id: 34330

Albina P.

Jestem studentką III roku i stopnia. Możliwy dojazd do ucznia jak i lekcje zdalne.

50zł/60 min
Magdalena S. id: 46437

Magdalena S.

Choć z zawodu jestem analitykiem, lubię bardzo pracę z ludźmi. Jestem cierpliwa i otwarta. Ukończyłam edukację języka angielskiego na poziomie C1.

4.6
60zł/60 min
Julia K. id: 45719

Julia K.

Jestem uczennicą klasy maturalnej w VI LO im. Juliusza Słowackiego w Kielcach. Kontakt z językiem mam od dziecka, posiadam certyfikat FCE.

5
60zł/60 min
Aleksandra W. id: 52634

Aleksandra W.

Jestem uczennicą drugiej klasy liceum o profilu biologiczno-chemicznym, język angielski od zawsze sprawiał mi dużo przyjemności. Od jakiegoś czasu udzielam korepetycji uczniom szkoły podstawowej.

50zł/60 min
Monika L. id: 52763

Monika L.

Cześć! Jestem Monika i ostatnie 6 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii. Jeśli chcesz przygotować się do sprawdzianów, polepszyć oceny czy zwyczajnie nauczyć się swobodnie mówić po angielsku, zapraszam:)

50zł/60 min

Paweł K. korepetytor - Język angielski. Kielce.