Korepetycje - Małgorzata B. id: 1944

Małgorzata B.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Przedmiotem nauczania jest j. szwedzki oraz j. angielski.

Małgorzata B. 4.9(opinie: 12)

Przedmiotem nauczania jest j. szwedzki oraz j. angielski.

Przedmioty

Język angielski

Język szwedzki

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Jestem absolwentką Skandynawistyki (linia szwedzka) na Wydziale Filologiczno -Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam również m.in. studia podyplomowe w zakresie mentoringu metodycznego nauczania języka angielskiego w Kolegium 
Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych przy Uniwesytecie Gdańskim w Gdańsku.
Podczas rocznego pobytu w Wielkiej Brytanii uczęszczałam do King’ s College w Londynie, a następnie uzyskała dyplom Cambridge Proficiency in English (CPE).
 
Znajomość języka szwedzkiego i angielskiego zawdzięczam również częstym pobytom za granicą, np. podczas stypendium na szwedzkim uniwersytecie ludowym Viskadalens Folkhögskola k/Borås, na kursach językowych, czy też pracując w charakterze tłumacza podczas negocjacji handlowych czy międzynarodowych imprez targowych w Sztokholmie i Jönköping.

Języki obce doskonaliłam również w kraju współpracując z instytucjami i firmami szwedzkimi oraz brytyjskimi (tłumaczenia z zakresu ekonomii, rynku pracy czy funduszy strukturalnych).

Nauczaniem j. szwedzkiego oraz angielskiego zajmuję się od roku 2009. Zanim rozpoczęłam współpracę z EMPIK School Online byłam lektorem w prywatnych szkołach j. obcych w Gdańsku i Gdyni (Distinction Language Centre, JORD – Szkoła Języków Skandynawskich, the BEST, Centrum Języków Obcych ASTAR).

Doskonale wiem, jak wielką radość i komfort daje dobra znajomość języków obcych. Dlatego przekazywanie wiedzy o języku i kulturze
danego kraju oraz pomoc w zgłębianiu tajników gramatyki i retoryki daje mi wiele zadowolenia i ogromną satysfakcję.

Wyznaje zasadę, że wiecznie młody jest ten, kto wciąż jest ciekawy świata. A nauka języków obcych niewątpliwie do tego inspiruje.

Oprócz zainteresowania językami uwielbiam muzykę i gram na fortepianie. Pasjonują mnie również podróże i sport.

Wykształcenie:
Uniwersytet Gdański, magister, 1993
Wiek:
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

12 opinie o Małgorzata B.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

2

5

5

5+

5

Bismah

5+

30.11.2023

Język szwedzki, Poziom B1-B2

5+

Mrs. Małgorzata is a fantastic teacher. I am so happy to cooperate with her. Lessons are interested and Mrs. Małgorzata teach very well. I don't have objection.... więcej»
Jacek

5+

12.04.2022

Język szwedzki, Poziom A1-A2

5+

Zajęcia są elastyczne i profesjonalnie zorganizowane.Atmosfera sympatyczna... więcej»
Aneta

5+

16.03.2022

Język szwedzki, Poziom B1-B2

5+

Pracę nauczyciela w skali 1-5 oceniam na 5 :) jestem bardzo zadowolona z zajęć.... więcej»
Magdalena

4+

19.02.2022

Język szwedzki, Poziom A1-A2

4+

Pani Małgorzata bardzo dobry korepetytor, bardzo dobrze merytorycznie przygotowana, ma wszystkie potrzebne materiały, dyspozycyjna. Nie mam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Michal

5

05.04.2021

Język szwedzki, Poziom B1-B2

5

Syn bardzo chwali korepetycje z Panią Małgorzatą. Polecam!... więcej»
Piotr

4+

26.01.2021

Język angielski, Język w biznesie

4+

Lekcje przebiegały dobrze. Polecam!... więcej»
Katarzyna

5

28.12.2020

Język szwedzki, Poziom A1-A2

5

Jestem zadowolona ze współpracy, założone cele zostały osiągnięte z nawiązką.... więcej»
Joanna Sieradzka

5

08.10.2020

Język szwedzki, Poziom B1-B2

5

Bardzo ciekawe zajęcia, gramatyczne zawiłości języka tłumaczone są w sposób jasny i przystępny. Dużo przykładów jak stosować język w praktyce, niezależnie o poziomu znajomości języka; spotkania zachęcają do rozszerzania swoich umiejętności :)... więcej»
Ewa Strojniak

5

21.08.2020

Język szwedzki, Poziom B1-B2

5

Jestem zadowolona z pracy z korepetytorką. Widzę postępy. Polecam!... więcej»
Aleksandra

5+

15.03.2020

Język szwedzki, Poziom A1-A2

5+

Świetna korepetytorka!Kompetentna, rzeczowa, zawsze doskonale przygotowana do zajęć; w ciekawy sposób potrafi przekazywać wiedzę.... więcej»
Piotr

5

11.02.2020

Język szwedzki,

5

Nie mam żadnych zastrzeżeń. Przerabiamy z Panią Małgorzatą bardzo dużo materiału i jest widoczny progres. Jestem zadowolony.... więcej»
Elżbieta

5+

05.08.2018

Język szwedzki,

5+

Pani Małgorzata jest wspaniałą profesjonalistką!Zawsze przygotowana do zajęć, dobrze zorganizowana i punktualna, nauka szwedzkiego z nią to przyjemność. Ma duże doświadczenie w nauczaniu języka, przez co nauka jest bardziej efektywna. Dodatkowo świetne materiały ułatwiajace nauke.Polecam!... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Zuzanna N. id: 50542

Zuzanna N.

Jestem studentką II roku filologii angielskiej. Języka angielskiego uczę się od 11 lat.

70zł/60 min
Anna K. id: 110945

Anna K.

Interesuję się sztuką i działam w jej zakresie od wielu lat. Oprócz zajmowania się twórczością taką jak np. malarstwo czy design książek, plakatów i tak dalej, interesuję się twórczością prozatorską do tego stopnia, że oprócz czytania wielu książek, piszę własne teksty. Językiem angielskim posługuję się równie często, co polskim

50zł/60 min
Jakub N. id: 53232

Jakub N.

Nazywam się Kuba. Studiuję, mam 23 lata. Mieszkam w Gdańsku od urodzenia i dobrze współpracuję z ludźmi. Lubię czerpać energię z rozmowy z drugą osobą, a do tego jestem empatyczny i potrafię wejść w skórę drugiej osoby, co pomaga mi w nauczaniu innych.

60zł/60 min
Bartosz K. id: 108855

Bartosz K.

Otwarty, cierpliwy, kulturalny :-) Cechuje mnie pozytywne nastawienie i ciekawość życia którymi staram się zarazić innych. Cenię sobie szczerość i jasną komunikację :-) Pozytywne podejście jednak traktuję jak drogę do celu, wyniki tak w nauczaniu jak w prywatnym życiu są dla mnie ważne. Zawsze staram się profesjonalnie wykonywać swoją pracę.

50zł/60 min
Agata J. id: 35863

Agata J.

Do każdego ucznia podchodzę indywidualnie i dostosowuję program nauczania w zależności od potrzeb. Nauczanie jest moja pasja.

5
80zł/60 min

;