Doświadczenie:

ponad 10 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Gdański

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

1993

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaPoziom A1-A2Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)Poziom B1-B2Poziom B1-B2 (Intermediate)Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)Poziom C1-C2Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Jestem absolwentką Skandynawistyki (linia szwedzka) na Wydziale Filologiczno -Historycznym Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam również m.in. studia podyplomowe w zakresie mentoringu metodycznego nauczania języka angielskiego w Kolegium 
Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych przy Uniwesytecie Gdańskim w Gdańsku.
Podczas rocznego pobytu w Wielkiej Brytanii uczęszczałam do King’ s College w Londynie, a następnie uzyskała dyplom Cambridge Proficiency in English (CPE).
 
Znajomość języka szwedzkiego i angielskiego zawdzięczam również częstym pobytom za granicą, np. podczas stypendium na szwedzkim uniwersytecie ludowym Viskadalens Folkhögskola k/Borås, na kursach językowych, czy też pracując w charakterze tłumacza podczas negocjacji handlowych czy międzynarodowych imprez targowych w Sztokholmie i Jönköping.

Języki obce doskonaliłam również w kraju współpracując z instytucjami i firmami szwedzkimi oraz brytyjskimi (tłumaczenia z zakresu ekonomii, rynku pracy czy funduszy strukturalnych).

Nauczaniem j. szwedzkiego oraz angielskiego zajmuję się od roku 2009. Zanim rozpoczęłam współpracę z EMPIK School Online byłam lektorem w prywatnych szkołach j. obcych w Gdańsku i Gdyni (Distinction Language Centre, JORD – Szkoła Języków Skandynawskich, the BEST, Centrum Języków Obcych ASTAR).

Doskonale wiem, jak wielką radość i komfort daje dobra znajomość języków obcych. Dlatego przekazywanie wiedzy o języku i kulturze
danego kraju oraz pomoc w zgłębianiu tajników gramatyki i retoryki daje mi wiele zadowolenia i ogromną satysfakcję.

Wyznaje zasadę, że wiecznie młody jest ten, kto wciąż jest ciekawy świata. A nauka języków obcych niewątpliwie do tego inspiruje……

Oprócz zainteresowania językami uwielbiam muzykę i gram na fortepianie. Pasjonują mnie również podróże i sport.

Odzew klienta

Język szwedzki, Dla początkujących

Pani Małgorzata jest wspaniałą profesjonalistką!Zawsze przygotowana do zajęć, dobrze zorganizowana i punktualna, nauka szwedzkiego z nią to przyjemność. Ma duże doświadczenie w nauczaniu języka, przez co nauka jest bardziej efektywna. Dodatkowo świetne materiały ułatwiajace nauke.Polecam!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Gdańsk

Izabela T.

40 Zł/god

Urszula K.

40 Zł/god

5

Magdalena G.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Małgorzata B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 10 lat). Korepetytor mieszka w Gdańsk i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Język szwedzki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Konwersacje
 • Język w biznesie
 • Gramatyka
 • Poziom A1-A2
 • Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)
 • Poziom B1-B2
 • Poziom B1-B2 (Intermediate)
 • Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)
 • Poziom C1-C2
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się przez skype, stawka – 60 Zł/god.