Korepetycje - Kacper K. id: 20483

Kacper K.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Korepetytor teorii muzyki, gry na klarnecie oraz kształcenia słuchu

Kacper K.

Korepetytor teorii muzyki, gry na klarnecie oraz kształcenia słuchu

Przedmioty

Muzyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Jestem klarnecistą z 10 letnim doświadczeniem, posiadającym bardzo dobry słuch oraz wrażliwość muzyczną. Znam teorię muzyki oraz jej zastosowanie w praktyce.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Wrocław, Fabryczna , Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Kozanowska
Online:
Nie

O sobie:

Jestem klarnecistą z 10 letnim doświadczeniem, posiadającym bardzo dobry słuch oraz wrażliwość muzyczną. Znam teorię muzyki oraz jej zastosowanie w praktyce. Określam siebie jako dobrego człowieka, z łatwością do komunikacji z każdym bez względu na wiek czy poglądy. Pomogę Ci rozwiązać twój problem techniczny oraz pokazać coś z innej perspektywy, tak - byś mógł/mogła zrozumieć w czym leży problem. Zależy mi na rozwoju osobistym jak i moich podopiecznych.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Maciej G. id: 18503

Maciej G.

Lekcje stacjonarnie i online z obserwowaniem pisania na żywo.Indywidualne określanie zakresu Niskostresowe pisanie testów na 100% wiedzy.

4.7
60zł/60 min
Karina B. id: 38612

Karina B.

Prowadzę zajęcia w domowej i przytulnej atmosferze. Zależy mi na czerpaniu przyjemności ze zdobywanych doświadczeń i kompetencji.

60zł/60 min

;