Korepetycje - Sandra W. id: 21686

Sandra W.

50 zł/60 min
50 zł/60 min

Korepetytor z matematyki - klasy 7 i 8 oraz szkoła średnia na poziomie podstawowym. Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz matury podstawowej.

Sandra W.

Korepetytor z matematyki - klasy 7 i 8 oraz szkoła średnia na poziomie podstawowym. Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty oraz matury podstawowej.

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Siedlce

Dolina, Emaus, Krzyżowniki, Szkódka, Winniki, Ziemica

Śródmieście

Stare Miasto, Główne Miasto, Nowe Ogrody, Grodzisko, Stare Przedmieście, Biskupia Górka, Wyspa Spichrzów, Ołowianka, Długie Ogrody, Dolne Miasto, Sienna Grobla

Wrzeszcz Górny

Jaśkowa Dolina, Srebrzysko, Święta Studzienka

U korepetytora:
Gdańsk, Aniołki, Taborowa
Online:
Nie

O sobie:

Jestem studentem Politechniki Gdańskiej z rozszerzonym poziomem matematyki. W trakcie mojej edukacji wielokrotnie pomagałam rówieśnikom oraz młodszym kolegom zrozumieć omawiany zakres materiału. Zajęcia prowadzę w sposób dostosowany do ucznia, odpowiednio dobierając zakres omawianych materiałów. W przypadku przygotowania do matury skupiam się na rozwiązywaniu przykladowych testów maturalnych. Chętnie podejmuje się tez nadrobienia braków w danej dziedzinie gdy zauważam taką potrzebę bądź gdy uczeń wyraża taka potrzebę. Ewentualne inne godziny zajęć do osobnego ustalenia.

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, student, 2020
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
mniej niż 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Aleksandra G. id: 51521

Aleksandra G.

Cześć, nazywam się Ola i studiuję na 4. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Udzielam korepetycji z matematyki. Mam liczne pomoce naukowe i podręczniki odpowiednie do aktualnej podstawy programowej.

5
40zł/60 min
Marek J. id: 34766

Marek J.

Ukończyłem studia na AGH

50zł/60 min
Piotr B. id: 48398

Piotr B.

Jestem uczniem klasy maturalnej o profilu biologiczno-chemicznym. Pasjonuję się mikrobiologią, badając otaczający nas świat w mikroskali.

40zł/60 min
Mariia P. id: 53261

Mariia P.

Hello! I am a medical student studying in Gdansk. I work part-time and am interested in sharing my knowledge and skills. I speak English, Ukrainian and Polish (B2 level).

40zł/60 min
Wojciech J. id: 37765

Wojciech J.

Cześć, Jestem absolwentem Transportu na Politechnice Gdańskiej. Od zawsze interesowała mnie matematyka i różnego rodzaju zagadki logiczne.

50zł/60 min

Sandra W. korepetytor - Matematyka. Gdańsk.